Wyszukiwałeś:

mercedes X

klasa X

b X

ceny X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes klasa b ceny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Klasa C od 130.500 zł

Polski oddział koncernu DaimlerChrysler opublikował ceny modelu Mercedes klasabr>C. Auto to trafi do polskich salonów w połowie kwietnia br.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą nabr>masce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakbr>to zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedesbr>zaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawibr>się w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziebr>już w salonach sprzedaży.

 

Mercedes Klasa B: Mercedes kl B zadziwia i zachwyca.

5 Ma wszystko lepsze w podobnej klasie odbr>konkurencji, dosłownie wszystko.

 
 

Wątek na forum: Mercedes Klasy B na drodze

Gdyby nie znaczek mercedesa,samochód można by pomylić z podobnymi, innymi markami. Ale krok w dobrą stronę,wydłużenie i poszerzenie samochodu,na pewno zwiększy komfort jazdy.Mimo opatrzonych kształtów,samochód ładny i raczej skazany a sukces,sukces jednak będzie zależał od ceny,a mercedes tanioś...

 

Z nowymi technologiami, a mimo to taniej

Już w listopadzie pierwsze egzemplarze nowego Mercedesa klasy B pojawią siębr>na polskich drogach. Za podstawową wersję kompaktowego Mercedesa (B180br>BlueEfficiency) trzeba będzie zapłacić 97,5 tys. zł, czyli o 6.600 złbr>taniej niż w przypadku najtańszej wersji poprzednika.

 

Mercedes Klasa B: warto warto

5 Naprawdę warto zainwestować. Po pewnymbr>wahaniu (kasa) zdecydowałem się przesiąść na mercedesa (od 2005) i to bbr>strzał w 10. Od 2010 posiadam klasę B i mogę śmiało potwierdzić, że wartbr>jest swojej ceny. Nie wygląda na duży, jednak ma obszerne wnętrz...

 

Znamy ceny przednionapędowego BMW

Mercedes Klasy B po kilku latach doczekał się poważnego konkurenta zbr>Bawarii. BMW Serii 2 Active Tourer już można zamawiać w polskich salonach.br>Ceny startują od 108 900 złotych.

 

Znamy ceny A-klasy po liftingu

Chętni na odnowionego Mercedesa klasy A mogą już udawać się dobr>salonów niemieckiej marki. Najmniejszy Mercedes jest dostępny wbr>kilkunastu wersjach silnikowych, a jego ceny startują od 88,9 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes klasa b ceny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019