Wyszukiwałeś:

mercedes X

silnik X

klasa X

e X

silniki X

mercedes X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes silnik klasa e silniki mercedes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku <em>Mercedesem> przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowa<em>klasaem> E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes walczy ze stereotypem

<em>Mercedesem>-Benz kontynuuje ofensywę <em>silnikem>ów Diesla. Po dobrym przyjęciu nowejgeneracji klasy E wyposażonej w <em>silnikem> wysokoprężny w Stanach Zjednoczonychproducent podjął decyzję o wprowadzeniu identycznego modelu na rynekjapoński.

 

Nowe silniki w E-Klasie

<em>Mercedesem> dokłada nowe <em>silnikem>i oraz skrzynię bieg&oacute;w do Klasy E. Będąto dwie benzynowe jednostki i nieco odświezona siedmiobiegowa automatycznaskrzynia.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazd&oacute;w <em>Mercedesem>-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego <em>Mercedesem>-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - <em>Mercedesem>-BenzCitan.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

<em>Mercedesem> zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, kt&oacute;re zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z <em>Mercedesem>em potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Mercedes: E Klasa coupe i kabriolet oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu uzupełnia gamę nowej E Klasy o kolejne wersjenadwoziowe. Po prezentacji kilkanaście dni temu wersji sedan i kombi czas na EKlasę Coupe oraz Cabriolet.

 

Nowy sposób Mercedesa na niższe spalanie

Postęp technologiczny w motoryzacji wydaje się nie mieć żadnych ograniczeń.<em>Mercedesem> wprowadza właśnie tłoki wykonane z wysokowytrzymałej stali, co wpołączeniu z unikalną techniką powlekania gładzi cylindrowych ma obniżyćzużycie paliwa i emisję zanieczyszczeń.

 

Mercedes-AMG - od teraz silniki V12 z napędem 4Matic?

Do tej pory jeśli chciałeś kupić topową odmianę <em>Mercedesem>a-AMG z <em>silnikem>iemV12, byłeś skazany na tylny napęd - nie żeby było to coś złego.Wyjątkiem była tylko terenowa <em>klasaem> G, ale teraz 4Matic ma pojawić się teżw pozostałych modelach.

 

Mercedes Klasa E W213 ? brak weny u projektantów

Dziś możemy to już oficjalnie ogłosić – <em>Mercedesem> przedstawiłświatu najnowszą generację Klasy E o oznaczeniu kodowym W213. Kultowy iuznany przez wielu model teraz debiutuje z nowymi rozwiązaniami technicznymi,<em>silnikem>iem wysokoprężnym oraz stylistyką. Do tej ostatniej podchodzimy bardzo sceptycznie. Poznaj szczeg&oacute;ły dziesiątej generacji <em>Mercedesem>a Klasy E.

 

Silnik Mercedes E 220d w detalach

<em>Mercedesem> podzielił się specyfikacją techniczną prawdopodobnie najchętniejwybieranej odmiany nowej Klasy E. Dlaczego prawdopodobnie? Czterocylindrowejednostki Diesla są najbardziej popularne w tym segmencie i w ciemno stawiamy,że z odmianą 220d będzie podobnie, mimo że auto dopiero pojawiło się wsalonach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes silnik klasa e silniki mercedes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018