Wyszukiwałeś:

mercedes X

sprinter X

. Znaleziono 362 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes sprinter

Spróbuj też wyszukać: Mercedes Sprinter 313 ford transit sprinter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 362 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter to auto do każdego rodzaju transportu. No prawie każdego. Pierwsze modele Mercedesa Sprinter wyjechały z fabryk w 1995 roku, tak jak model pewnego dostawcy gazet, który od momentu zakupu i pokonaniu 900 tys. km nie spotkał się w swoim egzemplarzu z poważną awarią. I chyba niezaw...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mercedes Sprinter: Będzie minibus

Pod koniec bieżącego roku koncern DaimlerChrysler wprowadzi do sprzedażyprzedłużoną wersję nowej generacji modelu Sprinter. Auto będzie oferowaćaż 22 miejsca i tym samym zasili segment minibusów.

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Sprinter transporterem roku

Zaprezentowany w kwietniu 2006 roku nowy Mercedes Sprinter zajął pierwszemiejsce w tegorocznym, niemieckim konkursie "Transporter des Jahres 2006" -Transporter Roku 2006. Wśród członków jury zasiadali specjaliści z branżyflotowej, kurierskiej, transportowej i spedycyjnej.

 

Sprinter i Crafter Vanami Roku 2006

Brytyjski miesięcznik motoryzacjny "What Van?" przyznał już kolejny raznagrody dla najlepszych aut użytkowych. Tytuł "Van of the Year 2006"otrzymały ex aequo Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter.

 

Sprinter bezpieczny niczym najlepsze osobowe

Testom zderzeniowym poddawane są nie tylko auta osobowe. Ostatnio bardzorygorystyczne testy przeszedł dostawczy Mercedes Sprinter i, jak się okazało,jest równie bezpieczny, jak najlepsze w tej dziedzinie auta osobowe.

 

Sprinter z możliwym wyciekiem oleju

W niektórych egzemplarzach modelu Mercedes Sprinter może dojść dowycieku oleju z silnika i w konsekwencji nawet do pożaru.

 

Mercedes Sprinter z napędem 4x4

Mercedes do swojej gamy samochodów użytkowych dołączył właśnieSprintera z napędem przekazywanym na wszystkie koła. Auto dostępne jest ztrzema wariantami mocy.

 

Mercedes Sprinter nagrodzony za bezpieczeństwo

Flagowy pojazd dostawczy w ofercie Mercedesa - Sprinter - otrzymał prestiżowewyróżnienie za szeroką gamę systemów aktywnego bezpieczeństwa.

 

Mercedes Sprinter ma 20 lat

Minęło już 20 lat, odkąd Sprinter zastąpił w ofercie dostawczych Mercedesów model T1. Niemcy z zadowoleniem spoglądają na karieręswojego dużego busa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes sprinter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018