Wyszukiwałeś:

mercedes-benz

. Znaleziono 644 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes-benz

Spróbuj też wyszukać: Mercedes-Benz W124 mercedes-benz b180 mercedes-benz 315

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 644 wszystkich):

Nowy zakres usług Mercedes-Benz CharterWay

Importerzy samochodów ciężarowych chcą za wszelką cenęzatrzymać spadki sprzedaży. Mercedes-Benz wprowadził na polski rynek serięnowych usług serwisowo-finansowych w ramach Mercedes-Benz CharterWay - programuflotowego dostępnego w pełnej wersji głównie na rynku niemieckim.

 

Europejski "zielony hit" - Mercedes-Benz Econic NGT

Mercedes-Benz Econic NGT (Natural Gas Technology) – to dzięki napędowiwykorzystującemu biogaz, najbardziej przyjazny dla środowiska pojazd specjalnydo transportu komunalnego i dystrybucyjnego. Nowe Mercedesy we flocie koncernuSita (Suez Lyonnaise des Eaux), zadbają o czyste i ciche centrum Sztokholmu.

 

Mercedes-Benz Polska na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Podczas XVII Międzynarodowych Targów Budownictwa DrogowegoAUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach w dniach 10-13 maja br. Mercedes-Benz prezentujepojazdy dla branży budowlanej i pojazdy specjalne. Stoiska Mercedes-Benzznajduje się na terenie zewnętrznym ZM 16, natomiast pojazdy Mercedesa możnateż oglądac na stoiskach partnerów: Gervasi, KH-Kipper (ZF 1, terenzewnętrzny) i Wielton (ZM 5, teren zewnętrzny).

 

Pojazdy użytkowe i usługi Mercedes-Benz triumfują

Mercedes-Benz zwyciężył w siedmiu kategoriach plebiscytu "Najlepszepojazdy użytkowe 2011", organizowanego przez wydawnictwo ETM-Verlag.Blisko 7700 czytelników branżowych tytułów wybrało najlepszepojazdy użytkowe i usługi w ponad dwudziestu kategoriach.

 

Nowy Mercedes-Benz Actros

Ponad miliard euro Mercedes-Benz zainwestował w rozwój nowego Actrosa - pierwszej ciężarówki zaprojektowanej zgodnie z normą emisji spalinEuro VI. Kolejny miliard euro to inwestycje w fabryki i urządzenia produkcyjne dla nowego modelu. Zamówienia na nowego Actrosa ruszają 1lipca 2011 r.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w nowej roli

Projekt badawczy wiedeńskiego Uniwersytetu Technicznego i zakładówMagna Steyr AG z Graz doczekał się niezwykłego finału. W przyszłości zalogistykę Magna Steyr Group będą odpowiadać przyjazne środowiskuciężarówki Mercedes-Benz Econic, napędzane gazem ziemnym. Początkowoflotę zasili od 20 do 30 takich pojazdów. Zastąpią one ciągnikisiodłowe z tradycyjnymi silnikami wysokoprężnymi.

 

Przełomowa naczepa Mercedes-Benz

Współczynnik oporu powietrza niższy o 18 proc., spadek zużycia paliwao niemal 5 proc. – wyrafinowana aerodynamika naczepy Mercedes-Benz otwierakolejny rozdział w zakresie ekonomiki i wpływu na środowisko nowoczesnychciężarówek, takich jak nowy Actros. Opływowy tandem po raz pierwszyzostał zaprezentowany podczas targów Trailer 2011 w Belgii.

 

500-tysięczna oś Mercedes-Benz TrailerAxleSystems

TrailerAxleSystems świętuje niecodzienny jubileusz produkcyjny: z taśmyschodzi 500-tysięczna oś do przyczep i naczep. – Jesteśmy bardzo dumniz tego jubileuszu produkcyjnego. Gdy w 1996 roku rozpoczynaliśmy produkcję osido przyczep i naczep nikt nie dawał nam większych szans – mówiNorbert Rehbein, szef Trailer Axle Systems. – Tymczasem Mercedes-BenzTrailerAxleSystems istnieje już 15 lat i grono naszych klientów wciążsię powiększa.

 

Historia silników Diesla w ciężarówkach Mercedes-Benz

W dziedzinie rozwoju silników wysokoprężnych do aut użytkowychMercedes-Benz od zawsze pozostaje pionierem. 90 lat temu, jesienią 1922 roku,trzy egzemplarze prototypowej ciężarówki OB2 o ładowności pięciu tonwyjechały na tor firmy Benz w Mannheim.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazdów Mercedes-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego Mercedes-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - Mercedes-BenzCitan.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020