Wyszukiwałeś:

meta

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: meta

Spróbuj też wyszukać: automat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

'SuperSeb' królem Hiszpanii

Sebastien Loeb wygrał czwartą rundę Rajdowych Samochodowych MistrzostwŚwiata - Rajd Katalonii. Tym samym broniący tytułu mistrza świata Loebumocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej kierowców.

 

Ponad 480 km na baku pełnym wodoru

Chevrolet Sequel z pewnością zapisał się już na karty historii nie tylkokoncernu GM, lecz także światowej motoryzacji. Jest to bowiem pierwszysamochód napędzany za pomocą ogniw paliwowych zasilanych wodorem, któremuudało się przejechać na jednym baku aż 480 kilometrów (300 mil).

 

RSMP: Na początek "po białym"

4. Platinum Rajd Magurski, to pierwsza eliminacja otwierająca tegoroczny sezonRajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś, w piątek do walki nazaśnieżonych odcinkach specjalnych wokół Gorlic przystąpi niemalcała czołówka rajdowców z sezonu 2007. Zabraknie jedynieimportowanego z Francji Mistrza Polski, Bryana Bouffiera.

 

F1: Campos kontraktuje De la Rosę

Hiszpański dziennik sportowy AS w swoim poniedziałkowym wydaniu poinformowało kontrakcie Pedro de la Rosy z nowym zespołem Formuły 1, Campos Meta.38-letni Hiszpan ma poprowadzić bolid tego zespołu od początku przyszłegosezonu.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Cosworth ma już gotowe silniki

Brytyjski Cosworth zakończył produkcję pierwszych jednostek napędowychCA2010 do bolidów Formuły 1. Silniki wkrótce trafią doodbiorców, a firma rozpoczyna budowę kolejnej serii jednostek.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: Volkswagen za Camposa!

Potwierdziły się plotki sprzed miesiąca, kiedy spekulowano jak możepotoczyć się dalsza przyszłość Volkswagena w sportach motorowych. Terazjuż wiadomo, że oprócz Dakaru, niemiecka marka zdecyduje się naudział w Formule 1, zajmując miejsce Campos Meta.

 

F1: Tor w Korei to jeszcze plac budowy

Korea International Cicruit dostał już pozwolenie na organizację Grand Prix,jednak ostatnie dni przed piątkowymi treningami są naprawdę gorące.Zarówno dla samych organizatorów wyścigu jak i całej śwityFormuły 1. Okazuje się bowiem, że tor zamiast czekać spokojnie na pierwszepiątkowe treningi, przypomina jeszcze plac budowy.

 

Rajd Polski w szczegółach

Już 23 września start 68. Rajdu Polski, największej w naszym kraju imprezy wsportach motorowych. W tym roku rajdowy klasyk jest dziewištšrundš Mistrzostw Europy i szóstą odsłoną w rywalizacji o tytułnajlepszego kierowcy w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020