Wyszukiwałeś:

metan

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: metan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: Panda z Tychów najoszczędniejsza

Szkoda tylko że w Polsce nie jest rozpowszechnony gaz ziemny (metan) jako paliwo do samochodów. Tylko autobusy w Tychach jeżdżą na metan. ~Pawel_T

 

Wątek na forum: Europejski "zielony hit" - Mercedes-Benz Econic NGT

jak to nie emituje dwutlenku wegla? metan to CH4, czyli weglowodor. Spalajac sie w powietrzu musi dawac CO2 ~w

 

Ekologiczne nowości Fiata

Poza luksusem i mocą, która będzie prezentowana przez włoskichproducentów na targach motoryzacyjnych w Paryżu, pojawi się takżeakcent ekologiczny. Dwa modele pokazywane przez Fiata będą zasilane 'zielonym'metanem.

 

Diesel+metan=nowe silniki Volvo

Volvo Trucks będzie pierwszym producentem dysponującym wydajnym silnikiemwysokoprężnym zasilanym mieszanką metanu i oleju napędowego. Silnik spełniarygorystyczną normę emisji spalin Euro 5, obowiązującą od jesieni 2009 r.

 

Volvo Trucks testuje diesle zasilane metanem

W lutym Volvo Trucks rozpocznie testy eksploatacyjne silnikówwysokoprężnych zasilanych metanem. Technologia będzie badana w rzeczywistychwarunkach eksploatacji, we współpracy z wybranymi klientami w Szwecji.– Robimy to, że wprowadzić na rynek rozwiązanie łączące w sobiedoskonałe właściwości pod względem ochrony środowiska, sprawnościenergetycznej, właściwości jezdnych i niskich kosztów eksploatacji– mówi Gunnar Ekwall, menedżer produktów Volvo Trucks wSkandynawii.

 

Fiat Doblo na metan

Mający nie tak dawno temu swoją premierę na polskim rynku Fiat Doblo, nawystawie w Genewie pojawi się w wersji Natural Power, umacniając tym samympozycję Fiata jako światowego lidera w segmencie samochodów z silnikamidwupaliwowymi na benzynę i metan.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

Skroplony gaz w Volvo

Wczoraj Volvo Trucks rozpoczęło testy eksploatacyjne samochodówciężarowych, napędzanych mieszanką metanu i oleju napędowego, jakrównież skroplonym metanem.

 

Volvo FM MethaneDiesel

Volvo Trucks poszerza swoją ofertę pojazdów zasilanych paliwamialternatywnymi, wprowadzając na rynek nowe Volvo FM MethaneDiesel. Tym samym,Volvo jest pierwszym producentem samochodów ciężarowych w Europieoferującym pojazdy dystrybucyjne z silnikiem gazowym, które zpowodzeniem spełniają również wymagania transportu długodystansowego.Produkcja rusza w sierpniu bieżącego roku.

 

Volvo na metan

Coraz częściej również duże pojazdy użytkowe są przystosowywane dozasilania alternatywnymi paliwami. Volvo wprowadza na rynek model Volvo FEnapędzany silnikiem zasilanym metanem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019