Wyszukiwałeś:

metro

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: metro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

 

Wątek na forum: Metro nabiera tempa

po co umieszczacie takie brednie na swoim portalu. już wódz tego marcinkiewicza przez 4 lata zmienił wawę nie do poznania... a teraz ten krzywousty... żenada. będzie system dróg rowerowych, metro, drogi a przede wszystkim PZPR(B)IS... i miasto w centrum europy wyglądające jak kiszyniów ...

 

Wątek na forum: Porozumienie dla obwodnicy Żuromina

ze kolejnym straregicznyk krokiem w rozwoju miasta po wybudowaniu okolicy bedzie metro... ~a ja myslalem...

 

Wątek na forum: Warszawa buduje most Północny

brawo Hania!!! most północny, stadion legii, poludniowa obwodnica warszawy- s2, trasa s8, trasa s79, wezeł jerozolimskie-łopuszańska, trasa w-z, remont torów na jerozolimskiej, remont puławskiej, rewitalizacja krakowskiego przedmiescia (trzeba przyznać wspólnie z Kaczyńskim) - ale bardzo sprawna...

 

Naziemne metro

W 2005 roku Autosan wyprodukował wspólnie z firmą Newag S.A. (dawniej ZNTKNowy Sącz S.A.) pociągi dla warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Zgodnie zumową zawartą w styczniu 2005 r. sześć elektrycznych zestawów trakcyjnych(czyli łącznie 18 pojedynczych nadwozi wagonowych) dostarczono do grudniaubiegłego roku.

 

Metro nabiera tempa

Już wiadomo, którędy ostatecznie przebiegać będzie centralny odcinek IIlinii metra. Na odcinku od Ronda Daszyńskiego do Dworca Wileńskiego na Pradzepowstanie 7 stacji. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej i wykorzystaniunajnowocześniejszych technologii w Warszawie ma szybko powstaćsześciokilometrowe połączenie.

 

Dofinansowanie na metro

Jedną z najważniejszych warszawskich inwestycji jest budowa metra. Już terazbudowa końcowego odcinka pierwszej linii metra zostanie dofinansowana kwotą 88mln euro z UE. Są szanse na kolejne 700 mln euro z UE.

 

Kierowcy do kontroli - co 15 lat

Koniec z bezterminowymi prawami jazdy. Już od przyszłego roku pierwsi kierowcybędą musieli regularnie poddawać się badaniom lekarskim - donosi dziennikMetro.

 

Eko-flota Hyundaia

Podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje pięćnowych modeli ekologicznych z serii Blue Drive. Składa się z trzech modeliprodukcyjnych - i30 Blue diesel, i10 EV i Elantra LPI Hybrid oraz dwóchfuturystycznych samochodów koncepcyjnych - ix-Metro oraz Blue Will.

 

BMW stworzyło... pociąg metra

Może nie do końca stworzyło, ale raczej zaprojektowało.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018