Wyszukiwałeś:

mikrobus

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mikrobus

Spróbuj też wyszukać: mikrobus volkswagen lublin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Master

Renault Master, największy w gamie dostawczych modeli marki Renault, zadebiutował na rynku w 1980 r. W 1997 r. pojawiła się druga generacja modelu, który został wybrany Samochodem Roku 1998 w kategorii aut dostawczych ("Van of the Year 1998"). Renault Master oferowany jest w wielu odmianach nadwo...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wszystko o samochodach Renault Trafic

Renault Trafic, podobnie jak Renault Master, zadebiutował w 1980 r. Obecna generacja Trafica pojawiła się w sprzedaży jesienią 2001 r. i również, podobnie jak w przypadku większego Mastera, zdobyła tytuł "Vana Roku 2002". Renault Trafic oferowany jest w trzech podstawowych wersjach: furgon mogący...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

10 urodziny INTAP-u

Intap jest jednym z czołowych polskich producentów foteli dla przemysłumotoryzacyjnego przeznaczonych do autobusów, mikrobusów oraz pojazdówspecjalnych (pogotowia, policji, straży pożarnej). Firma nastawiona nadynamiczny rozwój zwiększa swój udział także na rynku europejskim.

 

GAZ kupił LDV

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV,zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja ozawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej,międzynarodowej ekspansji.

 

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes klasa E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

Terenówki i pick-upy dla podkarpackiej Policji

Podkparpacka Policja modernizuje swój transport. Dziś"służbę" na rzecz bezpieczeństwa ludzi i ich mienia zaczyna 31nowych samochodów. Terenowe Nissany, pick-upy Mitsubishi iosobówki Opla są pierwszymi radiowozami podkarpackiej Policji w nowych,srebrno-niebieskich barwach.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

60 lat Bulika

Miał wiele imion i przezwisk – bulik, buli, ogórek. VolkswagenTransporter. Mija 60 lat od powstania pierwszych egzemlarzy jednego znajpopularniejszych dostawczaków w historii motoryzacji.

 

Renault Estafette - minęło pół wieku

Dziś mało kto zapewne pamięta ten model. Może najzagorzalsi fani aut markiRenault, może miłośnicy serii Żandarma z St. Tropez, gdzie model ten częstosię przewijał. Obchodzący dziś swoje 50. urodziny Renault Estafette dałpoczątek obecnym pojazdom dostawczym francuskiej marki.

 

Wątek na forum: Terenówki i pick-upy dla podkarpackiej Policji

Najwyższy czas na nowy sprzęt:) ~MasterLease

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019