Wyszukiwałeś:

miss

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: miss

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Seat Altea i Miss Polonia

co piekniejsze - Seat czy Miss? Co byscie woleli....? ~Romuald K.

 

Miss Polonia w Altei

W dniu wczorajszym miała miejsce uroczystość wręczenia głównej nagrody,samochodu Seat Altea, aktualnej Miss Polonia 2006, Marzenie Cieślak.

 

Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

6 września 2008 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania Polska, odbyła sięsiódma już edycja konkursu Pomorska Miss Scania. Miłośnicytuningowanych pojazdów Scania tłumnie stawili się, aby wybraćnajpiękniejszy pojazd.

 

Seat i Miss Polonia

Podczas Gali Miss Polonia 2008 odbywającej wybrano najpiękniejsze Polki. Zwycięzczyni konkursu to piękna blondynka, 19-letnia Angelika Jakubowska zLubania, Miss Województwa Dolnośląskiego. Oprócz tytułunajpiękniejszej Polki 2008, otrzymała kluczyki do najpiękniejszego samochoduświata SEAT-a Altea.

 

Indianka wygrała Pomorską Miss Scania 2009

5 września 2009 już po raz 8 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyłysię wybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku mimo niesprzyjającej pogody naimprezę przybyło 1.500 miłośników tuningowanych pojazdówScania, żeby wybrać tę najpiękniejszą.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Pomorska Miss Scania po raz dziesiąty

Już po raz 10. w siedzibie gdańskiego oddziału Scania w dniu 10 września2011 roku odbędą się wybory Pomorskiej Miss Scania. Po raz kolejnymiłośnicy tuningowanych pojazdów marki Scania spotkają się by wybraćtę najpiękniejszą.

 

Tytuł Pomorskiej Miss Scania przyznany

W sobotę 10 września w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyły sięwybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku już po raz 10. sympatycytuningowanych pojazdów marki Scania mieli okazję spotkać się iukoronować najpiękniejszy pojazd.

 

Oto Miss Tuning 2014

Podczas gdy w Polsce na długi weekend majowy najczęściej wyjeżdżamy naskrócony urlop, w Niemczech odbywa się święto tuningu, czyli TuningWorld Bodensee. Jednym z ważniejszych punktów tej imprezy są wyboryMiss Tuning.

 

Chimera, czyli nie byle jaka ciężarówka

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującegosię tuningiem ciężarówek. 1460 KM osiągnięte z silnika Scania V8mówi samo za siebie. Już pod koniec sierpnia Chimerę będzie możnazobaczyć w Gdańsku podczas 13. edycji Pomorskiej Miss Scania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018