Wyszukiwałeś:

mitsubishi X

asx X

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mitsubishi asx

Spróbuj też wyszukać: asx Mitsubishi Outlander nissan qashqai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Mitsubishi ASX - znamy ceny

Znana jest już cena i lista wyposażenia najnowszego crossovera markiMitsubishi. Mitsubishi ASX, którego można już zamawiać w salonachjapońskiej marki, kosztować będzie od 67,7 tys. zł.

 

Powstaną Peugeoty i Citroeny na bazie Mitsubishi ASX

Wchodzący właśnie do sprzedaży na polskim rynku Mitsubishi ASX za niecałedwa lata będzie miał dwóch braci bliźniaków, tyle żesprzedawanych pod markami Peugeot oraz Citroen.

 

Mitsubishi ASX jak świeże bułki

W polskich salonach debiutuje właśnie produkowany w Japonii crossoverMitsubishi ASX. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży zebrano ponad900 zamówień na to auto. We wszystkich placówkach dilerskich spodznaku Trzech Diamentów na klientów czekają już samochodytestowe.

 

Mitsubishi ASX z pełnym odliczeniem VAT

Oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce - firma MMC Car Poland- wprowadza do sprzedaży swój najnowszy model - Mitsubishi ASX 4WD z 4osobową homologacją ciężarową.

 

Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową

Od dziś w salonach Mitsubishi w Polsce przedsiębiorcy mogą kupić wszystkiewersje najnowszego crossovera Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową.Oznacza to możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie tego auta.

 

Mitsubishi ASX: Mniejszy brat

Tak naprawdę ma być odpowiedzią Mitsubishi na Nissana Qashqai, któryna europejskim rynku bije rekordy popularności okupując pierwsze miejsca nalistach bestsellerów wśród crossoverów. Aby jednocześniezrobić go "po kosztach", konstruktorzy Mitsubishi wykorzystaliwszystko to, co się dało z większego Outlandera.

 

Źle zamontowany panoramiczny dach w Mitsubishi ASX

Właściciele 113 egzemplarzy Mitsubishi ASX będą zmuszeni udać się doautoryzowanych serwisów Mitsubishi. A wszystko z powodu źlezamontowanego szklanego dachu.

 

Mitsubishi ASX: Pogromca krawężników

Od kilku lat można zanotować przybierający na sile, ale zupełnieniezrozumiały trend dotyczący samochodów typu crossover. Jednym ztakich rynkowych fenomenów jest właśnie Mitsubishi ASX, czyli modelktóry wygląda trochę jak mieszanka Colta i Lancera z podwyższonymprześwitem.

 

Bogatsza oferta Mitsubishi ASX

Kompaktowy SUV Mitsubishi ASX to najlepiej sprzedający się w polsce samochód tego producenta. Jego cennik właśnie został rozszerzony o kolejne odmiany.

 

Nowy, oszczędny turbodiesel w poprawionym Mitsubishi ASX

Popularny mały crossover Mitsubishi ASX wzbogacił się o nową wersję silnikową. Przy okazji premiery nowego napędu Japończycy wprowadzili w aucierównież kilka innych poprawek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mitsubishi asx".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018