Wyszukiwałeś:

mitsubishi X

canter X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mitsubishi canter

Spróbuj też wyszukać: mitsubishi canter jak wymienic rozrzad miska olejowa mitsubishi canter fuso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mitsubishi Canter

Mitsubishi Canter należy do segmentu małych ciężarówek i na rynku obecny jest już od 1963 roku (model T720). Nazwa Canter (tł. galop) ma symbolizować wytrzymałość oraz zwinność auta. Kolejne generacje Mitsubishi Cantera pojawiły się na rynku w 1968, 1973, 1978, 1985 oraz 1993 roku. W 2001 auto zo...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Hybrydowe Fuso Canter w Londynie

Daimler AG przekazał do testów największą w Europie flotęciężarówek hybrydowych - 10 pojazdów Fuso Canter Eco Hybridtrafiło w Londynie do ośmiu klientów. Celem tych trzyletnichtestów jest uzyskanie nowych informacji na temat eksploatacji7,5-tonowych ciężarówek hybrydowych oraz zademonstrowanie wysokiegopoziomu wydajności napędu elektryczno-dieslowego

 

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Mitsubishi Canter: CANTER 2002

4 Mimo upływu 8 lat i setki ton na pace,autosprawuję się znakomicie naprawdę godne polecenia Canter to jeden znajlepszych,solidnych i bez awaryjnych aut do 3.5t na rynku. np.iveco przy tymprzebiegu miało by generalny remont silnika... ten będzie u m...

 

Nowy Fuso Canter

Na rynku pojawia się Fuso Canter najnowszej generacji - całkowiciezmodernizowany zarówno technicznie, jak i pod względem wygląduzewnętrznego. W wewnętrznej terminologii producenta, ten światowyprzebój Daimler Trucks został opatrzony symbolem TF. Pozycja lidera wsegmencie lekkich samochodów ciężarowych, zostanie dodatkowo wzmocnionadzięki wprowadzeniu pierwszej w tym segmencie dwusprzęgłowej przekładniDuonic.

 

Mitsubishi Canter: Canter 3.0 TDI

4.75 Najlepszy silnik w canterze pod wzgledemekonomi silniki wytrzymuja spokojnie 800tys. Wiem co mowie a ci ktorzy gadajabzdury na temat tych aut kij im w oko. Jesli mam wybierac z auta do 3.5T toWybralem Mitsubishi Canter.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Fuso Canter z lekkimi zmianami

Lekka i zwrotna ciężarówka Fuso Canter w wersji na rok modelowy 2014oferuje liczne nowości. Nowy, topowy wariant Canter 9C15/9C18 o dopuszczalnejmasie całkowitej 8,55 t ma zwiększoną nośność podwozia do prawie 6 ton,ustanawiając w ten sposób rekord w swojej kategorii wagowej.

 

Nowy Fuso Canter

Na rynku debiutuje nowy Fuso Canter. Nowy użytkowy model marki należącej doMercedesa jest teraz bardziej wydajny i ekologiczny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mitsubishi canter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018