Wyszukiwałeś:

mlodzi X

kierowcy X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mlodzi kierowcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: 5,5 tys. zabitych i 160 tys. pijanych

nie ma co sie dziwic skoro teraz kazdego stac na auto, nawet mlodzi kierowcy od razu po zdaniu egzaminow mają swoje auta. Jak ja zdalem egzamin to jeszcze przez kilka ladnych lat musialem jezdzic pod czujnym okiem ojczulka, a dostanie samochodu na samodzielna przejażdzke bylo wielkim swietem

 

Młodzi kierowcy nie napiją się

Już jutro, 1 sierpnia, na terenie Niemiec zaczynają obowiązywać zmienione,znacznie zaostrzone przepisy dotyczące liczby promili alkoholu, jaką młodzikierowcy mogą mieć we krwi

 

Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie

Codziennie młodzi kierowcy zabijają na drogach 3 osoby. Choć brzmi to możebrutalnie, to jednak statystyki są jednoznaczne. Dlatego II etap kampanii"Użyj wyobraźni" skierowany jest do niedoświadczonychkierowców między 18 a 24 rokiem życia.

 

Za młodzi na prawo jazdy?

"Za młodzi na sen, za starzy na grzech" - wprawdzie dobrze znanesłowa piosenki Ryszarda Rynkowskiego nie dotyczą kierowców, jednakproblematyka wieku, w jakim można zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu,czy innego pojazdu od dawna jest kwestią mocno dyskusyjną.

 

"Młodzi" kierowcy z listkiem i okresem próbnym

Nowe kategorie prawa jazdy, zmiana wieku uprawniająca do uzyskania prawka iwreszcie dwuletni okres próbny dla "młodych" kierowców- to najważniejsze zmiany, jakie wprowadzi nowa ustawa o kierującychpojazdami, a której założenia właśnie przyjęła RadaMinistrów.

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Młodzi Polacy i ich "cztery kółka"

Chociaż 85% młodych Polaków nie wyobraża sobie życia bez samochodu,aż 91% twierdzi, że nie stać ich na korzystanie z auta tak często, jakbychcieli. Podczas gdy średnia cena samochodu nabytego przez młodegoEuropejczyka to ponad 9 tys. euro, cena auta kupionego przez młodego Polaka tomniej niż 4 tys. euro. Powód? W Polsce udział młodych w rynkupojazdów nowych jest najniższy w Europie – wynosi ok. 7%.

 

Dynamicznie, ale nie agresywnie

Badania psychotechniczne obrosły nimbem tajemniczości i cieszą sięwśród kierowców złą sławą. Czy zasłużenie? W rozmowie zAnną Stasiak-Przybylską, psychologiem transportu, postaramy sięomówić najważniejsze kwestie z tym związane.

 

Młodzi zapłacą nawet pięć razy więcej za OC

Powodując wypadek musimy się liczyć nie tylko z kosztami naprawy, ale takżez podwyższeniem składki za polisę ubezpieczeniową w następnym okresierozliczeniowym. A że wypadki powodują zdecydowanie częściej młodzikierowcy, na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej płacą oni już na wstępiewięcej za OC.

 

Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki

Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzykospowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż wprzypadku ubezpieczonego kierowcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mlodzi kierowcy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019