Wyszukiwałeś:

mobilny X

serwis X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mobilny serwis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

Pod koniec września br. odbyło się oficjalne otwarcie nowego serwisu i salonusprzedaży DAF w Rzeszowie, należącego do Grupy Wanicki. Otwarcia dokonaliDyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska - Cornelis van der Lee oraz gospodarzimprezy Wiesław Wanicki.

 

Mobilna pomoc dla ciężarówek

W połowie marca 2009r. ruszył firmowany przez Inter Cars S.A. i Q-ServiceTruck pilotażowy projekt samochodu serwisowego dla ciężarówek. MobilnyQ-Service Truck może być doskonałym rozwiązaniem dla kierowców,którym przyszło się kiedykolwiek zmagać z drobnymi, ale niezwykleuciążliwymi usterkami na trasie.

 

Truck assistance wymaga kompetencji

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwyklewielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem autosobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znaczniepoważniejszym wyzwanie.

 

Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

Projekt firmowany przez Inter Cars S.A. ma na celu zapewnienie pomocy nadrodze w usuwaniu awarii pojazdów ciężarowych. Obecnie rozwijamy jegodziałalność. Mobilne serwisy w ciągu krótkiego czasu, są w staniedojechać do awarii na terenie całego kraju a także za granicę Polski.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

TruckMobility - nowe rozwiązania serwisowe dla klientów Mercedes-Benz

Mercedes-Benz oferuje nowe rozwiązania serwisowe dla ciężarówek.Pakiet TruckMobility to pełny assistance dla europejskich właścicielisamochodów ciężarowych. Dzięki dużemu zasięgowi sieci serwisowej,mobilny serwis jest w stanie przybyć błyskawicznie na miejsce zdarzenia.Ograniczy to do minimum czas przestoju uszkodzonego pojazdu. Po raz pierwszyMercedes-Benz zaoferował tak kompleksową usługę na szeroką skalę dlaswoich europejskich klientów.

 

Wątek na forum: Uzywane auto na gaz

Witam wszystkich!nPrzeszperałem strony polskie i niemieckie, jeśli chodzi o zakup auta pod instalację gazową. Nie mam dużych wymagań i im mniej elektroniki tym lepiej. Ma się: punkt 1. nie psuć (nie lubię rudej i nie lubię serwisów) i 2. być ekonomiczny, a także 3. bezpieczny (bo inaczej nie wsią...

 

Wątek na forum: Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Te mobilne usługi w branży samochodowej coraz prężnie sie rozwijają. Ja z takiej mobilnej pomocy drogowej korzystałem nie raz na terenie Europy- Hussar Angels ma tam kilkanaście warsztatów na kółkach co naprawiają cieżrowki na trasie w miejscu awarii Hussar Angels fajna sprawa bo nie traci sie c...

 

Mobilne prawo jazdy i dowód rejestracyjny w 2017

Ministerstwo Cyfryzacji wprowadzi w przyszłym roku elektroniczny dowódosobisty i prawo jazdy. Dzięki temu nie będziemy musieli mieć przy sobiedokumentów podczas kontroli.

 

Wątek na forum: Wulkanizacja/serwis opon - Poznań i okolice

Cześć wszystkim. Jestem z Poznania więc mam dla Was cenną wskazówkę: jeżeli będziecie gdzieś w okolicach stolicy Wielkopolski i będziecie mieli problem z oponami to śmiało możecie dzwonić po tych fachowców Chłopaki mają też serwis mobilny, więc jeżeli coś się niedobrego przydarzy na trasie to też...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mobilny serwis".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019