Wyszukiwałeś:

model

. Znaleziono 9424 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: model

Spróbuj też wyszukać: modele kia nissan MODELE FIATA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 9424 wszystkich):

Hyundai zaprezentował nowy model i10

Drugi model Hyundaia z serii “i” - mikrovan i10 - będzie dostępnyz dwiema nowymi jednostkami napędowymi, automatyczną skrzynią biegóworaz szerokim wachlarzem opcji dodatkowego wyposażenia.

 

Suzuki z klasy premium

Suzuki wprowadza na rynek całkowicie nowy model – sportowego sedanaKizashi, bazujący na serii projektów koncepcyjnych Kizashi. Autoniestety trafi póki co tylko na rynek Japonii i StanówZjednoczonych.

 

Tesla będzie miała SUV-a

Panowie z Tesli byli ostatnio dość zajęci dopracowywaniem sedana Model S orazukładu elektrycznego dla Toyoty RAV4, jednak to nie wszystko, na co ich stać.

 

Model ruchu dla Szczecina

Szczecin ma matematyczny model ruchu. Ma on zapewnić sprawniejsze zarządzaniekomunikacją w mieście. Model ruchu został stworzony na podstawie badanankietowych oraz badań ruchu prowadzonych w ubiegłym roku w Szczecinie (odkwietnia do czerwca). Dzięki temu powstała interaktywna mapa Szczecinaprzedstawiająca to, w jaki sposób rozkłada się ruch w Szczecinie naposzczególnych ulicach.

 

Nowy model nadzieją Infiniti

W ciągu czterech najbliższych lat japońska marka należąca do koncernu Nissan wprowadzi na rynek nowy model. Infiniti pokłada nadzieję w nadchodzącym modelu licząc na zainteresowanie zwłaszcza ludzi młodych.

 

Jaguar zapowiada nowy model

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Jaguar nie zaprezentował nowego modelu,ale go zapowiedział. Brytyjska marka dostarczy światu pierwsze od dawnasportowe auto. Będzie to model F-Type.

 

Tesla Model III - elektryczny rywal w klasie luksusowych kompaktów

Tesla zamierza włączyć się w walkę o czołowe miejsca wśródkompaktowych limuzyn. Bronią będzie w pełni elektryczny model o nazwie TeslaIII. Samochód na drogach do zobaczenia od 2017 roku.

 

Absurdalnie mocna Tesla Model S

Myśleliście, że 690KM w elektrycznej Tesli S to już maksimum szaleństwa? Cóż, Elon Musk pomyślał inaczej i już niebawem będzie można kupićModel S P90D w absurdalnie mocnej wersji.

 

Tesla Model 3 ujawniona. Klienci szaleją

To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany model Tesli. Jest najmniejszym autem wofercie, a także najtańszym. Tesla Model 3 wywołał istną lawinęzamówień!

 

Tesla Model S P100D - najszybsze auto, które możesz kupić

Amerykańska Tesla przedstawia Model S z oznaczeniem P100D to obecnienajszybsze auto produkowane seryjnie, które można kupić. P100Dprzyspiesza do 100 km/h szybciej niż np. Lamborghini Centenario.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021