Wyszukiwałeś:

monokok

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: monokok

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ekologiczny koncept z Korei

Ssangyong mimo tego, że odczuł bardzo mocno kryzys, nie poddaje się. Firma mabardzo ambitne plany wprowadzić przez następne pięć lat aż dwadzieścianowych modeli! Jedną z nowości będzie model C200, który ma byćkręgosłupem całego planu.

 

Na złość ekologom

Istnieją samochody lub ich projekty, na promocję których nie zużytomilionowych budżetów marketingowych, wobec czego nie są co dzieńeksponowane we wszystkich możliwych mediach, a mają bardzo duży wpływ nakształtowanie się trendów w motoryzacji. Jednym z takich aut jestzaprojektowane przez Giugiaro Quaranta, które pali 7,1l/100km ipotrzebuje tylko 4,05s do setki.

 

Aluminiowa przyszłość Audi

Audi zamierza w najbliższej przyszłości zaszczepić w swoich samochodachtechnologię opartą na aluminiowej konstrukcji nadwozia. Trafi ona nie tylko donajdroższych modeli. Już niebawem zadebiutuje także w modelu A4.

 

Nowy McLaren będzie szybszy od konkurencji

Magazyn Autocar donosi wprost z Wysp Brytyjskich o tym, że legendarny McLarenprzygotowuje model, który będzie rywalizował z topowymiprzedstawicielami klasy supersamochodów.

 

Monokok w nowym Lamborghini

Lamborghini stopniowo dawkuje informacje o swoim najnowszym modelu Aventador,który ma zostać zaprezentowany już za kilka tygodni.

 

Nadchodzi era karbonu

Czarne, lekkie i mocne jak stal. Od kilku lat korzystają z niego między innymiMcLaren i Lamborghini. Jednak nigdy nie było wykorzystywane w masowejprodukcji. Być może zmieni się to za sprawą marki BMW. Bawarski producentzamierza od 2013 roku sprzedawać miejskie auto, którego konstrukcjabędzie opierać się w głównej mierze na włóknie węglowym.

 

Nowe Audi R8 lżejsze i mocniejsze

Pojawiają się nowe informacje na temat nowej odsłony Audi R8, którepojawi sie w 2014 roku.

 

Ferrari przedstawia monokok następcy Enzo

Tegoroczna impreza motoryzacyjna w stolicy Francji nie przyniosła spektakularnej premiery od Ferrari. Nie oznacza to, że włoski producent autsportowych pokazał tylko najnowszą gamę aut. Na stoisku Ferrari dziennikarzeoblegali coś bardzo ciekawego.

 

Monokok następcy Ferrari Enzo

 

Ferrari podsyca ogień i na targach w Paryżu prezentuje monokok, na którym konstrukcyjnie będzie oparty zbliżający się następca Enzo.

 

Wątek na forum: Ferrari przedstawia monokok następcy Enzo

'Chassis'?! Gdzie my jesteśmy?! Gęsi jesteśmy czy co?! Po polsku to jest 'rama', 'podwozie' lub ewentualnie 'płyta montażowa'. Nie można przetłumaczyć? ~polak

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019