Wyszukiwałeś:

mosley

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mosley

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

F1: Wojna szefów

Trwa walka dwóch najbardziej wpływowych postaci F1. Prezydent FIA MaxMosley od lat współpracował z biznesmenem Bernie'em Ecclestone'em iobaj twardo rządzili tym sportem. Po skandalu z udziałem Mosley'a zespołyzacierają ręce, bo "królowie" popadli w konflikt - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

Ten sam silnik w F1 i rajdach?

Światowa Federacja Samochodowa (FIA) szykuje kolejny rewolucyjny pomysł.Prezes federacji, Max Mosley, ujawnił szczegóły dotyczące wprowadzeniauniwersalnego silnika w sporcie samochodowym. I to już za 4 lata!

 

Ecclestone: "Nie pozwolę zniszczyć Ferrari"

Na przepychanki pomiędzy Ferrari i Maxem Mosley'em zareagował BernieEcclestone, który wziął w obronę włoski zespół izaproponował kompromisowe rozwiązanie.

 

Alonso ma już dość rewolucji, chce odejść z "jedynki"

Kierowcy w pełni popierają swoich szefów w wojnie z FIA. Wygląda nato, że Max Mosley ma przeciwko sobie niemal każdy teami zawodnika, czyliwszystko, co kibice utożsamiają z nazwą Formuła 1. Fernando Alonso rozważanawet odejście z serialu F1 po tym sezonie.

 

F1: Mosley musi odejść. On sam nie ma zamiaru

Max Mosley jest jednym z ojców kryzysu w Formule 1. Jego odejście zestanowiska szefa FIA może załagodzić konflikt.

 

Jest kandydat na następcę Mosleya

Ari Vatanen zgłosił chęć kandydowania na prezesa FIA, jeżeli Max Mosleypostanowi ubiegać się o reelekcję. - "Nadszedł czas na zmiany" -zapowiada Ari Vatanen.

 

Ecclestone: Porozumienie do środy

Bernie Ecclestone ma już dość konfliktu w Formule 1 i chce rozwiązaćproblem do środy. Szef Formula One Managment liczy, że szybko uda mu sięsfinalizować nowe porozumienie Concorde.

 

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

Mosley krytykuje Ferrari

- Ferrari nie miałoby szans gdyby wszystkie zespoły dysponowały takim samymbudżetem - uważa Max Mosley, który krytykuje też Lucę di Montezemolo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019