Wyszukiwałeś:

most X

Dunajcu X

. Znaleziono 22 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Dunajcu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Za rok obwodnica Starego Sącza

Prawdopodobnie już w kwietniu 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem naDunajcu i obwodnicą Starego Sącza. Obwodnica o długości 3,5 km połączydrogę w kierunku przejścia granicznego w Piwnicznej z drogą krajową nr 87Chełmiec - Gołkowice - Krościenko. Inwestycja wyniesie blisko 50 mln zł.

 

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

Będzie ciemno, bo nie ma kto płacić

Od wczoraj na odcinku drogi krajowej nr 4 od mostu na Dunajcu w Zgłobicach doTarnowa, nie działa oświetlenie. Wyłączono zasilanie około 200 lampoświetleniowych wzdłuż drogi, ponieważ nie ma porozumienia w kwestiipłacenia rachunków za prąd.

 

Most w Białym Dunajcu oprotestowany

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad chce wybudować nowoczesny most naBiałym Dunajcu. Według projektu ma on stanąć obok obecnego, będzie szerszy,prowadzić przez niego mają także rowerowe ścieżki. Mieszkańcy BiałegoDunajca protestują przeciwko budowie w nowym miejscu mostu, przez któryprowadzi zakopianka.

 

Wolniej przez most w Białym Dunajcu

W Białym Dunajcu wprowadzono ograniczenie prędkości pojazdów namoście do 30 km/godz. Jest to zgodne z zaleceniami ekspertyzy o stanietechnicznym mostu na potoku Biały Dunajec. Z ekspertyzy wynika, ze most jest wzłym stanie i nie spełnia norm przewidzianych dla takich obiektów.GDDKiA Oddział w Krakowie planuje wybudowanie nowego mostu.

 

Wahadłowo na moście w Białym Dunajcu

Stary most w Białym Dunajcu uległ przyspieszonej degradacji tej zimy. Jakwynika z przeprowadzonej ekspretyzy konieczne będzie wprowadzenie ruchuwahadłowego z sygnalizacją świetlną. GDDKiA Oddział w Krakowie przygotowujesię do wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w Białym Dunajcu zgodnie zzaleceniami opinii eksperckiej.

 

Budowa nowego mostu w Białym Dunajcu przypieczętowana

Firma Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o., zajmie się budową nowego mostu wBiałym Dunajcu w ciagu Zakopianki. Wszystkie prace mają być zrealizowane dokońca września 2014 roku. Koszt robót wyniesie ponad 21,9 mln zł,natomiast całkowity koszt inwestycji wraz z wykupami nieruchomości 26 mln zł.

 

Wahadło na Zakopiance w Dunajcu

Wprowadzono ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu, na drodze krajowej nr47 popularnie nazywanej Zakopianką. Sygnalizacja świetlna ustawiona jest przedwjazdami na most i na skrzyżowaniu dk 47 z ul. Jana Pawła II. Wprowadzenieruchu wahadłowego spowodowane jest bardzo złym stanem technicznym mostu izgodne z zaleceniami opinii eksperckiej. Stan techniczny mostu jest cały czasmonitorowany, w razie jego pogorszenia podjęte zostaną dalsze decyzje.

 

Małopolskie mosty pod kontrolą

W sumie 43 obiekty mostowe w Małopolsce, na drogach krajowych, zostanąszczegółowo skontrolowane pod względem ich stanu technicznego. Odpoczątku roku skontrolowano ponad połowę z nich, z wynikiem pozytywnym. Terazkontrola czeka most na Dunajcu w Kurowie

 

Nowy Sącz będzie mieć nowy most na Dunajcu

Utrzymujące się wiosenne warunki atmosferyczne spowodują, że jeszcze wstyczniu ruszy budowa najważniejszej inwestycji drogowej w Nowym Sączu -nowego mostu na Dunajcu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Dunajcu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019