Wyszukiwałeś:

most X

Odrze X

. Znaleziono 60 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Odrze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Most na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla połączył oba brzegi Odry

Most w ciągu budowanej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla wkrótce połączyoba brzegi Odry. Będzie to najdłuższe w Polsce, bo mające aż 140metrów, przęsło nurtowe wybudowane metodą nawisową.

 

Wkrótce budowa mostu na Odrze w Ciechanowie

Wkrótce powinna ruszyć budowa mostu na Odrze w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 (Radoszyce-Ciechanów woj. dolnośląskie).Most zapełni lukę na ponad 40 - kilometrowym odcinku Odry i pozwolizlikwidować istniejącą przeprawę promową, która uzależniona jest odpoziomu wód Odry i pory roku. Inwestycja wyniesie prawie 54,5 mln zł.

 

Most w Brzegu Dolnym – przetarg w toku

W poniedziałek (20 września) rozpoczął się przetarg na budowę mostu naOdrze w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) wraz z dojazdami. Wartość projektuwynosi 90 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Wanty trzymają Most Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Zakończył  się jeden  z najbardziej skomplikowanych etapów budowy  mostu na wyspie Rędzińskiej w ciągu AutostradowejObwodnicy Wrocławia A8. Most zawisł na 160 wantach – to najbardziejspektakularny moment podczas budowy tego obiektu. Cały ciężar konstrukcjiwisi na 160 wantach podwieszonych do najwyższego w Polsce pylonu, a każdawanta musi udźwignąć ciężar ponad 1600 ton.   Most wraz z całąAOW planowany jest do otwarcia dla ruchu pod koniec sierpnia.

 

Wrocławski Most Autostradowy wytrzymał

Most przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia przeszedłpomyślnie najtrudniejszą i najważniejszą próbę obciążeniową.Planowane otwarcie do ruchu Mostu wraz z częścią Autostradowej ObwodnicyWrocławia od węzła Lotnisko do węzła Północ planowane jest nakoniec sierpnia.

 

Powstanie nowy most na Odrze w Brzegu Dolnym

Skanska zajmie sie budową mostu na Odrze w Brzegu Dolnym wraz z siedmiomakilometrami dróg dojazdowych do tej przeprawy. Prace wyniosą 138 mlnzł.

 

Planują jak połaczyć A4 z S5

Dolnośląscy drogowcy przymierzają się do połaczenia autostrady A4 z drogąekspresową S5. Planowane połączenie będzie nową drogą wojewódzkąstanowiącą część zachodnią odcinka Obwodnicy Aglomeracji Wrocław.Inwestycję podzielono na cztery odcinki, tak by niezależnie od siebierealizować prace. W ostatnim czasie w ramach I odcinka ruszyła budowa nowegomostu na Odrze w Brzegu Dolnym. Odcinki II, III, IV są na etapie wstępnychprac przedprojektowych, które mają być zakończone uzyskaniem decyzji ośrodowiskowych uwarunkowaniach.

 

Most na Odrze w Ciechanowie coraz bliżej

Most na Odrze w Ciechanowie (woj. dolnośląskie) coraz bliżej połączenia.Przeprawa, na tym etapie budowana z dwóch brzegów rzeki połączyje prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Dobra pogoda jak na razie sprzyjawykonawcy tej inwestrycji - firmie MOSTY ŁÓDŹ S. A. Planowany terminoddania mostu do użytku, to przełom sierpnia i września 2012 r. Kosztrobót budowlanych zgodnie z umową to około 55 mln złotych.

 

Most przez Odrę w Brzegu Dolnym

Za 138 mln zł w ciągu dwóch lat w Brzegu Dolnym powstanie jeden znajdłuższych mostów w Polsce. Przeprawa na Odrze będzie miaładługość 565 metrów i znacząco skróci podróżmieszkańców gminy Brzeg Dolny do Wrocławia. Dodatkowo powstanie 7 kmdróg dojazdowych. 7 października br., podpisano z wykonawcą firmąSkanska umowę na budowę mostu. Drogi dojazdowe oraz sam most mają byćukończone do końca 2013 roku, a prace ruszą w ciągu dwóch tygodni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Odrze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019