Wyszukiwałeś:

most X

Sanie X

. Znaleziono 5 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Sanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Przemyśl: inwestycje w obwodnice

W przyszłym roku powinny rozpocząć się prace budowlane przy obwodnicyPrzemyśla. Komisja Europejska przyznała na realizację zadania 161 mlnzłotych, co stanowi 85 proc. kosztów inwestycji.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Obwodnica z nowym mostem nad Sanem

W Przemyślu powstaje wschodnia obwodnica i most nad Sanem. Miasto otrzymało187 milionów złotych z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Przemyśl ma obwodnicę i nowy most

Po dwóch latach budowy w Przemyślu został otwarty prawie 4- kilometrowyodcinek drogi obwodowej. Miasto zyskało także kolejną przeprawę przez San– nowy most. Warta prawie 250 mln inwestycja była wielkimprzedsięwzięciem logistycznym i budowlanym dla Przemyśla.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Sanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019