Wyszukiwałeś:

most X

Kamieniu X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Kamieniu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wspólna inicjatywa dla przeprawy w Solcu nad Wisłą

Kilometrowy most w Solcu nad Wisłą, który połączy zachodnią Polskęz Lubelszczyzną, ma być wspólnym przedsięwzięciem Lubelszczyzny iMazowsza.

 

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

70 dodatkowych mln na budowę mostu w Kamieniu

- Mamy zamknięty montaż finansowy, budowa mostu na Wiśle w Kamieniu jest niezagrożona - poinformował marszałek województwa lubelskiego KrzysztofHetman. Dodatkowe środki na realizację inwestycji, w wysokości 18,25 mlneuro, przekazało województwu Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

 

Nowy most na Wiśle

Most w miejscowości Kamień otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyznyz Mazowszem i Świętokrzyskiem. Poprawi się również dostęp doterenów inwestycyjnych oraz licznych atrakcji turystycznych regionu.Powstaną szybsze i bezpieczniejsze powiązania komunikacyjne pomiędzyośrodkami centralnymi (zwłaszcza Lublinem) a pozostałymi obszarami PolskiWschodniej. Urząd Marszałkowski w Lublinie podpisał już umowę z wykonawcąna realizację projektu. Inwestycja będzie współfinansowana przezProgram Rozwój Polski Wschodniej.

 

489 mln zł na most w Kamieniu i przebudowę DW 747

Blisko pół miliarda złotych z programu Rozwój Polski Wschodniejzostało przeznaczone na budowę mostu na Wiśle w Kamieniu i na przebudowędrogi nr 747. Most w Kamieniu na Wiśle ma być gotowy w roku 2014. Inwestycjajuż ruszyła.

 

Lubelskie wyzwania drogowe

Budowa dróg S17 do Warszawy i S19 do Rzeszowa, modernizacja drógwojewódzkich i poprawa stanu dróg powiatowych to najważniejszewyzwania dla regionu lubelskiego. Działania te mają poprawiać dostępnośćtransportową województwa i przeciwdziałać marginalizacji jego dużychczęści – stwierdzili uczestnicy zakończonego 9 bm w Puławach ILubelskiego Forum Drogowego.

 

Most w Kamieniu z dofinansowaniem

Jest zgoda na dofinansowanie w wysokości prawie 126 mln zł projektu budowymostu na Wiśle w miejscowości Kamień wraz z budową dróg dojazdowych.Cała inwestycja jest warta ponad 215 mln zł. Planowany termin zakończeniaprojektu to drugi kwartał 2015 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Kamieniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019