Wyszukiwałeś:

most X

Sandomierzu X

. Znaleziono 25 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Sandomierzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Będzie nowy most w Sandomierzu

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę nowego mostu przez Wisłę w Sandomierzu. Obiektznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 77. Obiekt zostanie zbudowany wsystemie „Zaprojektuj i zbuduj”.

 

Kto wybuduje nowy most w Sandomierzu?

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu pierwszego etapu przetargu na budowę nowego mostuw Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Wnioski o dopuszczenie do kolejnegoetapu postępowania złożyło 11 oferentów.

 

Sandomierz: Jedenastu chętnych na most

Komisja przetargowa w kieleckim oddziale Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad zaakceptowała wnioski wszystkich oferentów wprzetargu na budowę nowego mostu w Sandomierzu. W drugim etapie przetarguweźmie udział aż 11 firm i konsorcjów.

 

Sandomierz: Wybudują most za 80 mln zł

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych pozytywnie zaopiniował wynikprzetargu na budowę mostu w Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Dziękitemu będzie można podpisać umowę z firmą Mota-Engil, którarozpocznie prace budowlane już wiosna przyszłego roku.

 

Tak będzie wyglądać nowy most w Sandomierzu

Już wiadomo, jak będzie wyglądał nowy most przez Wisłę w Sandomierzu,który znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 77. Projektanci z BiuraProjektowo-Badawczego Dróg i Mostów Transprojekt Warszawazaprezentowali właśnie wizualizację obiektu.

 

W 2011 r. powstanie nowy most w Sandomierzu

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę mostu przez Wisłę wSandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Prace powinny rozpocząć się wpołowie sierpnia. Koszt zadania to 80,4 mln złotych. Zakończenie planowanejest w 2011 roku.

 

Most w Sandomierzu - prawie gotowy

Od środy 18 maja kierowcy jadący drogą krajową 77 w kierunku od StalowejWoli do Lipnika będą jeździć po raz pierwszy nowym mostem. Udostępniona dlaruchu tymczasowego zostanie połowa jezdni nowego mostu. Kierowcypodróżujący od Lipnika w stronę Stalowej Woli jeździć będąnatomiast połową starego mostu.

 

Nieprzejezdny most w ciągu DK 9 w Nagajowie

W związku z uszkodzeniem i tymczasowym zamknięciem mostu na Wiśle wNagnajowie w ciągu drogi krajowej nr 9 Radom – Ostrowiec  –Rzeszów, na terenie województwa świętokrzyskiego wprowadzonyzostał do odwołania objazd przez most w Sandomierzu.

 

Budowa mostu na Wiśle w Sandomierzu zakończona

Zakończona została budowa drugiego mostu na Wiśle w Sandomierzu. Obiektzrealizowany został w systemie „projektuj i buduj”. Nowy mostnawiązuje kształtem do już istniejącego obiektu, a kolorystyką do starejzabudowy Sandomierza na lewym brzegu Wisły. Oba oddalone od siebie o 10metrów mosty stanowić będą dwujezdniowy fragment drogi nr 77.

 

Po nowym moście w Sandomierzu

Jeździmy już nowym mostem przez Wisłę w Sandomierzu w obu kierunkach. Ruchna kierunku od Kielc do Stalowej Woli, odbywający się połową jezdni staregomostu został przekierowany na nowy obiekt. Ruch w kierunku od Stalowej Woli doKielc odbywa się tak jak dotychczas nowym mostem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Sandomierzu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019