Wyszukiwałeś:

most X

Toruniu X

. Znaleziono 85 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Toruniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Nowy most na Wiśle w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się budowa mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz zdrogami dojazdowymi. Obecnie o lukratywny kontrakt na budowę nowego mostuubiega się w przetargu 15 konsorcjów z całego świata. Szacuje się,że inwestycja pochłonie prawie miliard złotych i zakończy się w 2013 roku.

 

Toruń: most coraz bliżej

Do 28 czerwca 2010 roku, 15 konsorcjów zainteresowanych budową nowegomostu drogowego przez Wisłę w Toruniu ma czas na złożenie w przetargu swoichofert ostatecznych określających cenę.

 

Trzeci pas ruchu na moście w Toruniu

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planuje wprowadzenie nowej organizacjiruchu na moście drogowym im. J. Piłsudskiego. Zmiany będą polegały nawprowadzeniu trzech pasów ruchu. Zarówno od Placu Rapackiego jak iplacu Armii Krajowej wjazd na most będzie się odbywał dwoma pasami . Potemprzejdą one w jeden pas, o czym będzie informowało oznakowanie.

 

Budowa mostu w Toruniu przypieczętowana

14 października 2010 roku, w samo południe, władze Torunia podpiszą umowę zGeneralnym Wykonawcą na budowę nowego mostu drogowego wraz z drogamidojazdowymi. Podpisanie umowy to dla Torunia jedno z najważniejszych wydarzeńostatnich lat. Zawarcie kontraktu zwieńczy sześcioletnie przygotowania donajwiększej toruńskiej inwestycji. Projekt obejmuje budowę mostu drogowegoprzez Wisłę w Toruniu w ciągu nowego przebiegu drogi krajowej nr 1 wraz zdojazdami łączącymi tę drogę z drogą krajową nr 15 i nr 80. Inwestycjazostanie zrealizowana we wschodniej części miasta, na terenie od Pl.Daszyńskiego do ul. Łódzkiej w rejonie ul. Lipnowskiej. Długośćplanowanej Trasy Wschodniej wynosi ponad 4 km.

 

Budowa mostu w Toruniu ? kolejne zmiany dla kierowców

Trwają przygotowania do wprowadzenia II etapu organizacji ruchu w związku zbudową nowego mostu drogowego w Toruniu. Zmiany nastąpią w nocy z 20 na 21maja 2011 roku.

 

Za dwa lata pojedziemy nowym mostem w Toruniu

Budowa mostu przez Wisłę w Toruniu trwa już dziewięć miesięcy. Mimopojawiających się przeszkód budowa nowej przeprawy drogowej idziezgodnie z planem - zapewnia wykonawca. Prace budowlane prowadzone są po obustronach Wisły. Obecnie powstają już fundamenty podpór mostu, wykopypod tunele i przejścia podziemne. Inwestycja powinna zakończyć się napoczątku lipca 2013 roku. Most połączy ulicę Łódzką z SzosąLubicką - na wysokości ulicy Lipnowskiej na lewobrzeżu i ulicy Wschodniej naprawym brzegu Wisły. Długość projektowanej przeprawy – zwanejwschodnią - to ponad 4 kilometry. Budowa nowego mostu w Toruniu wraz z drogamidojazdowymi to najważniejsza inwestycja dla tego miasta. Całkowita wartośćprojektu to ponad 921 mln zł.

 

Beton dla mostu w Toruniu

Wytwórnia betonu, który posłuży do budowy nowego mostudrogowego, została otwarta 25 sierpnia 2011 roku w Toruniu.

 

Pozwolenie nas budowę mostu w Toruniu prawomocne

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego utrzymał w mocy decyzję WojewodyKujawsko-Pomorskiego z 9 października 2009 roku zatwierdzającą projektbudowlany i udzielającą Miejskiemu Zarządowi Dróg w Toruniu pozwoleniana budowę mostu drogowego w Toruniu.

 

Nowy most w Toruniu dopiero w grudniu

Budowa mostu przez Wisłę w Toruniu trwa już ponad dwa lata. Jest to obecnienajwiększa inwestycja realizowana na terenie regionu i Torunia. Jejzaawansowanie rzeczowe osiągnęło około 80%. Codziennie na budowie pracujeokoło 350 osób i 151 sztuk sprzętu ciężkiego. Mimo to nowa przeprawanie zostanie oddana w terminie, jej budowa wydłuży się do grudnia.

 

Nowy most w Toruniu otwarty

W Toruniu otwarto nowy most przez Wisłę. 9 grudnia 2013 r. około godziny14.00 przejechały po nim pierwsze samochody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019