Wyszukiwałeś:

moto

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: moto

Spróbuj też wyszukać: silniczek wycieraczek moto epoka Yamaha

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Auto Moto Show 2009

W sosnowieckiej hali Expo Silesia odbyły się targi Auto Moto Show. Można nanich było oglądać nowe samochody, motocykle, quady i akcesoria.

 

Nagrody MOTO IDEA wręczone

Podczas konferencji Moto Idea, która odbyła się 20 i 21 kwietnia wKrakowie, zostały wręczone nagrody osobom i przedstawicielom firmprodukcyjnych branży motoryzacyjnej. Nagrody wręczono w trzech kategoriach:Osobowość Polskiej Motoryzacji, Moto Trendy i Inwestycja Roku.

 

Auto Moto Show już w ten weekend

W ostatni weekend czerwca w sosnowieckiej hali Silesia Expo odbędzie siękolejna edycja Auto Moto Show.

 

Moto Idea 2011 - wyzwania dla branży

Do rozpoczęcia drugiej edycji konferencji Moto Idea pozostał nieco ponadmiesiąc. Dziś przedstawiamy prelegentów oraz najważniejsze tematy,jakie zostaną poruszone podczas spotkania.

 

Moto Idea pod patronatem Ministerstwa Gospodarki

Coraz bliżej do rozpoczęcia tegorocznej edycji konferencji Moto Idea 2011.Premier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu patronatu MinisterstwaGospodarki nad tym wydarzeniem.

 

Moto Idea 2011 - dokąd zmierza branża

W dniach 13-14 kwietnia br. w krakowskim hotelu Best Western Premier odbyłasię druga edycja konferencji Moto Idea. W tegorocznym spotkaniu wzięłoudział 130 uczestników z ponad 85 firm. Podczas dwóch dniprelekcji goście mieli możliwość wysłuchania 19 wystąpień, wygłoszonychprzez 21 prelegentów oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym.

 

Legendy światowej motoryzacji w Warszawie

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędą się po raz pierwszy w PolsceTargi Pojazdów Zabytkowych - Moto Nostalgia 2011. W jednym miejscubędzie można zobaczyć legendy światowej motoryzacji takich marek jak BMW,Mercedes, Porsche, Citroen, Dodge, Jaguar  i wiele innych.

 

Wyjątkowy Star

Powstał w rekordowym tempie. W czerwcu 1979 roku woził papieża Jana Pawła IIpodczas jego pierwszej pielgrzymki do ojczyzny. Później zniszczono jegonadwozie, lecz po latach został odbudowany. Tego wyjątkowego Stara możnabyło podziwiać na wystawie Moto Nostalgia.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021