Wyszukiwałeś:

motocykl

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motocykl

Spróbuj też wyszukać: motocykl honda rebell serwis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Wątek na forum: Skarbówka.

Hejka mam pytanie jeżeli kupiłem motocykl w polsce z komisu "sprowadzony z angli" to cZy musze sie udawac do skarbowki z tego co wiem to zwolniony jestes z jakich kolwiek oplat? czy moze po cos innego sie tam udac. A drugie pytanie jak minelo 30 dni na rejestracje pojazdu to sa z tego jakies kons...

 

BMW K 1200 R

BMW Motorrad prezentuje nowy K 1200 R – najmocniejszy obecnie roadster naświatowym rynku motocyklowym, który czerpie rozwiązania technologicznez K 1200 S.

 

Uwaga! Motocykl!

Wiosna i zbliżające się lato to okres, w którym na drogach pojawiasię najwięcej motocykli. I choć motocykliści nie są szczególnieuwielbiani przez kierowców samochodów, to jednak powinno się nanich zwracać baczniejszą uwagę.

 

Drogówka się zbroi

Ostatnio informowaliśmy już kilkakrotnie o zakupach drogówki, dziękiktórym polscy policjanci będą mogli skutecznie walczyć z piratamiszalejącymi po drogach. Teraz arsenał polskiej policji powiększy się o 368motocykli Honda CBF 1000A.

 

Chopper dla WOŚP

Już za ponad miesiąc wystartuje jubileuszowy 20. Finał Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy. Jubileuszowa zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚPbędzie wyjątkową m.in. dzięki ważnej licytacji.

 

Brak empatii dla motocyklistów

Motocykliści mają pięćdziesięciokrotnie większe prawdopodobieństwoodniesienia ciężkich obrażeń lub nawet śmierci w przypadku uczestnictwa wpoważnym wypadku w porównaniu do kierowców samochodów.Naukowcy sugerują, że przyczynami kolizji samochodów z motocyklami są:niedostrzeganie motocykli na drogach mimo patrzenia w ich kierunku, negatywnenastawienie oraz brak empatii.

 

Co Cię drażni u motocyklistów?

Wiosna oficjalnie rozpoczęta, choć mamy chwilowe jej wycofanie. Jednak zkażdym dniem powinno być coraz cieplej, a na naszych drogach pojawi się corazwiększa rzesza motocyklistów. Wielu kierowców nie przepada jednakza tą grupą użytkowników dróg, zarzucając im wieleróżnych mniejszych bądź większych grzeszków...

 

Prawo jazdy na samochód pozwoli prowadzić motocykl

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B już niebawem będziesz mógł,bez uzyskiwania dodatkowym uprawnień, prowadzić motocykle. Wprawdzie tylko tenajsłabsze, ale i tak to spore ułatwienie dla sporej grupy kierowców.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Tymi motocyklami można jeździć z kategorią B

Od ubiegłej niedzieli kierowcy samochodów mogą śmiało przesiadaćsię na motocykle, nie mając nawet stosownych do tego uprawnień. Dlatego tym,których nie stać na własne cztery kółka, przemieszczają sięsami i to głównie w korkach, albo mają taką fanaberię, podpowiadamy,jakie jednoślady, dostępne na rynku, mogą wybrać.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019