Wyszukiwałeś:

motorower

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motorower

Spróbuj też wyszukać: barton skuter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wątek na forum: Elektryczne skutery z Wrocławia

pewnie kosztuje z 10tys zeta ale pomysl interesujacy ~scuti

 

Wątek na forum: Skutery z Podgrodzia

Mam nadzieje że to będzie produkcja polskich skuterów, a nie jakiś azjackich. ~Michał Augustyniak

 

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Firma Arkus & Romet Group kosztem 7 mln zł uruchomi produkcjęskuterów, motocykli i quadów w Podgrodziu pod Dębicą. Firma zuwagi na dynamiczny rozwój i nową inwestycję prowadzi stałarekrutację nowych pracowników.

 

Skutery z Podgrodzia

Grupa Arkus & Romet otworzyła pierwszą w Polsce fabrykę skuterów imotocykli. Zakład produkcyjny powstał w Podgrodziu w województwiepodkarpackim. Inwestycja pochłonęła ponad 10 mln zł.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Wątek na forum: kwadrycykl

witam zmotoryzowanych. Mini pojazdy do 350kg/400kg i 500 w przypadku do przewożenia towarów kategoria homologacyjna l6e i l7e Jak będzie się ta branża rozwijać. Czy ktoś kupiłby taki pojazd ? jeśli ktoś chciałby porównywać z samochodami tradycyjnymi to raczej nie tedy droga bo jest to in...

 

Nowy polski... "samochód"

Firma Romet, znakomicie rozpoznawalna przez nasz naród jako producentrowerów i motorowerów, zaprezentowała ostatnio prototypmalutkiego samochodu, który w przyszłym roku prawdopodobnie wejdzie doprodukcji.

 

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

Nowe elementy wyposażenia, zwiększające poziom bezpieczeństwa na drogachEuropy, mają być obowiązkowe nie tylko w samochodach. Parlament Europejskiwłaśnie przegłosował podobne zasady, jakie niebawem mają mieć zastosowaniew pojazdach dwu- oraz trzykołowych.

 

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Jak jeździć bezpiecznie?

Pierwsze ciepłe dni wiosny oznaczają początek sezonu na jednoślady. Niestety wiąże się z tym wzrost liczby wypadków. Na co powinniuważać kierowcy?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019