Wyszukiwałeś:

motoryzacyjna X

moda X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacyjna moda

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 

Kobiece Twingo

Na paryskim salonie samochodowym Renault wspólnie z firmą odzieżowąMiss Sixty zaprezentował najbardziej kobiecą wersję Twingo, nazwaną, jaknietrudno się domyślić, Twingo Miss Sixty.

 

Oryginalne lampy LED w Golfie

Lampy LED to teraz najnowsza motoryzacyjna moda. Niedługo do cennikaVolkswagena Golfa dołączy taka opcja. Niestety nie będzie ona tania.

 

Modne Volkswageny

O samochodach najbardziej popularnej marki w Europie można mówić wieledobrego. Jednak raczej mało osób uzna je za wyjątkowo atrakcyjnestylistycznie. Czy zaangażowanie legendarnego projektanta mody, KarlaLagerfelda, zmieni to postrzeganie?

 

Tyskie produkcje Fiat 500 na podium, Panda wyróżniona

Czytelnicy magazynu „Auto Motor i Sport” w ramach konkursu“Best Cars 2011” („Najlepsze Samochody 2011 Roku”)zdecydowali, że w kategorii najmniejszych aut najbardziej rozsądnym zakupemjest Fiat Panda. Fiat 500 zachwycił uczestników konkursu swoimwdziękiem i niepowtarzalnym designem zajmując drugie miejsce w kategorii„Samochody Najmniejsze”.

 

Moda i bezpieczeństwo

Okulary w samochodzie to nie tylko modny dodatek. To także ważny elementwpływający na zdrowie naszych oczu i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu.Eksperci radzą, by używać ich zarówno latem, jak i zimą, a takżedobierać odpowiedni kolor szkieł.

 

Land Rover zbuduje kabriolet?

To może być całkowicie nowa motoryzacyjna moda. Po tym jak na rynku pojawiłysię modele z segmentu SUV nadwoziem pryzpominające coupe, tak teraz przyszedłczas na kabrio.

 

Maserati GranCabrio Fendi

 

Materiał wideo przedstawia jak powstało Maserati GranCabrio Fendi - mojeauto.tv

 

Time for Poland

Na najbliższe Hannover Messe - Międzynarodowe Targi Technologii, Innowacji iAutomatyki w Przemyśle, które odbędą się w dniach 23 – 27kwietnia 2012 roku wydany zostanie katalog polskich przedsiębiorstweksportowych Time for Poland. Celem projektu jest promocja polskichprzedsiębiorstw eksportowych na najważniejszych imprezach targowychorganizowanych na terenie Niemiec.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "motoryzacyjna moda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019