Wyszukiwałeś:

motoryzacyjne

. Znaleziono 934 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacyjne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 934 wszystkich):

Nowe centra motoryzacyjne

Kilka razy przegrywaliśmy walkę o największe inwestycje motoryzacyjne znaszymi południowymi sąsiadami. W ostatnim czasie szczęście uśmiechnęłosię do nas: - niemiecki koncern MAN wybrał okolice Krakowa na budowę fabrykisamochodów ciężarowych, wrocławskie Volvo z rozmachem inwestuje w produkcjęautobusów we Wrocławiu a Bridgestone wybiera Stargard Szczeciński na centrumprodukcji opon. Tym samym w Polsce powstają nowe centra motoryzacyjne.

 

IAA 2007 z mojeauto.pl

Właśnie rozpoczęły się 62. targi motoryzacyjne we Frankfurcie nad Menem -jedna z największych tego typu imprez branżowych nie tylko w Europie, ale i nacałym świecie. W halach wystawowych pojawią się także i wysłannicymojeauto.pl, skąd będą na bieżąco informować o najważniejszychwydarzeniach tegorocznej wystawy IAA 2007.

 

Los Angeles Auto Show - koniec sezonu nowości

Targi Motoryzacyjne Greater Los Angeles International Auto Show tak naprawdęweszły do grona liczących się imprez motoryzacyjnych dopiero przed rokiem. Dotego czasu dość długo znajdowały się w cieniu targów NAIASodbywających się w styczniu każdego roku.

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne

Już za nieco ponad tydzień - w dniach 9-11 maja - odbędą się PoznańskieSpotkania Motoryzacyjne. Wystawa w Poznaniu pretenduje do miana największej inajważniejszej wystawy motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Europejskie auta dla Chińczyków

Boom motoryzacyjny na rynku chińskim oraz towarzyszący mu kryzys wwiększości pozostałych krajów sprawiły, że Chiny w minionym rokuwysforowały się na pozycję lidera pod względem liczby sprzedanychsamochodów, a targi motoryzacyjne w Państwie Środka pretendują domiana najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na naszym globie. Na rozpoczętejwłaśnie wystawie w Pekinie nie brak najważniejszych marek samochodowych orazlicznych światowych premier, spośród których te najciekawszepochodzą jednak ze Starego Kontynentu.

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 

Wątek na forum: Imprezy motoryzacyjne. Czy jest coś ciekawego jesienią?

Słuchajcie macie na oku jakieś fajne i głośne imprezy motoryzacyjne? Słyszeliście o jakiś CIEKAWYCH w swoich okolicach?. Wymieńmy się sprawdzonym info... Ja dopiero zacząłem się rozglądać jak wpadnie mi coś w oko to oczywiście na bieżąco będę pisać. Mam ochotę pozwiedzać trochę Polskę przy takich...

 

Wątek na forum: Imprezy motoryzacyjne. Czy jest coś ciekawego jesienią?

Słuchajcie macie na oku jakieś fajne i głośne imprezy motoryzacyjne? Słyszeliście o jakiś CIEKAWYCH w swoich okolicach?. Wymieńmy się sprawdzonym info... Ja dopiero zacząłem się rozglądać jak będzie wpadać mi coś w oko to oczywiście na bieżąco będę pisać. Chwilowo z zapowiadających się ciekawie z...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021