Wyszukiwałeś:

multimedia X

samochodzie X

. Znaleziono 27 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: multimedia w samochodzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Internet w samochodzie

Już niebawem kierowcy i pasażerowie będą mogli podczas jazdy, w dowolnymmiejscu połączyć się z ważnymi dla siebie mediami. System AutoLinQumożliwi poza tym monitorowanie i sterowanie funkcjami auta za pomocą telefonukomórkowego, laptopa lub komputera PC.

 

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E iVZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe wużyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczaspodróżowania samochodem

 

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Eksperci twierdzą, że dostęp do Internetu z poziomu systemu multimedialnegosamochodu za niedługo stanie się stałą opcją wyposażenia w wielu autach.

 

Domowe multimedia w nowym BMW

Targi w Genewie tuż tuż, dlatego wielu producentów zaczyna dośćintensywnie chwalić się rozwiązaniami jakie zostaną zaprezentowane już zakilka tygodni. Kolejną nowością od BMW będzie system ConnectedDrive.

 

Głosowe sterowanie Forda też w Europie

Ford postanowił wprowadzić do swojej europejskiej oferty w przyszłym rokusystem Sync, który na rynku amerykańskim dostępny jest już od czterechlat.

 

Delphi łączy smartfon i samochód

Co by było, gdybyście mogli bezpiecznie zdublować wyświetlacz swojegosmartfona w samochodzie?

 

Aplikacje dla Mercedesa

Stałe połączenie z internetem w samochodzie jest już niemal standardem wautach premium. Dlatego nie powinien dziwić trend, wedle któregoproducenci będą przygotowywać specjalne aplikacje do systemówmultimedialnych.

 

Wideoczat w samochodzie

Internet na pokładzie samochodu nie jest już żadnym novum. Kolejnym etapemjest więc zapewnienie takiej funkcjonalności jakie oferują komputery.

 

Infotainment według Kia

Na genewskim Salonie Samochodowym Kia pokazuje dwie innowacyjne koncepcjesystemów infotainment, które rzucają światło na przyszłośćtego typu technologii w samochodzie. Są to systemy IVI(in-vehicle-infotainment) oraz UCD (user-centred driving).

 

Multimedia w samochodzie - najnowsze rozwiązania

W nowoczesnych samochodach systemy multimedialne są niemal jak komputery,zestawy audio grają koncerty na żywo, a z ze światem samochód możekomunikować się online. Najnowsze rozwiązania multimedialne prześwietlamyna przykładzie samochodów Skody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "multimedia w samochodzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019