Wyszukiwałeś:

multimedia

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: multimedia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

iTunes i HD Radio w Fordach

W obecnym roku modelowym Ford wprowadza za oceanem całkowicie nowefunkcjonalności do systemów multimedialnych montowanych w samochodach.Kierowcy będą mogli słuchać radia o wysokiej jakości oraz ściągaćmuzykę za pomocą iTunes.

 

Multimedialne UVO od Kia

Rozpozna mowę, będzie bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym izobaczysz na nim obraz z kamery cofania. Poza tym będzie odtwarzać media. Otonowy kombajn multimedialny UVO, który pojawi się w samochodach markiKia.

 

Centrum rozrywki w samochodzie

Clarion wprowadził na rynek dwa modele nowych stacji multimedialnych VX401E iVZ401E. Dzięki ekranom dotykowym WVGA urządzenia te mają być łatwe wużyciu i odtąd będą miały za zadanie zabawiać rodzinę podczaspodróżowania samochodem

 

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Eksperci twierdzą, że dostęp do Internetu z poziomu systemu multimedialnegosamochodu za niedługo stanie się stałą opcją wyposażenia w wielu autach.

 

Domowe multimedia w nowym BMW

Targi w Genewie tuż tuż, dlatego wielu producentów zaczyna dośćintensywnie chwalić się rozwiązaniami jakie zostaną zaprezentowane już zakilka tygodni. Kolejną nowością od BMW będzie system ConnectedDrive.

 

Głosowe sterowanie Forda też w Europie

Ford postanowił wprowadzić do swojej europejskiej oferty w przyszłym rokusystem Sync, który na rynku amerykańskim dostępny jest już od czterechlat.

 

Nowa współpraca Kii

Kia podpisała właśnie umowę z firmą Vodafone, potentatem na rynku telefoniikomórkowej, o wspólne opracowanie systemów informatycznychdla samochodów koreańskiego producenta.

 

Delphi łączy smartfon i samochód

Co by było, gdybyście mogli bezpiecznie zdublować wyświetlacz swojegosmartfona w samochodzie?

 

Infotainment według Kia

Na genewskim Salonie Samochodowym Kia pokazuje dwie innowacyjne koncepcjesystemów infotainment, które rzucają światło na przyszłośćtego typu technologii w samochodzie. Są to systemy IVI(in-vehicle-infotainment) oraz UCD (user-centred driving).

 

Multimedia w samochodzie - najnowsze rozwiązania

W nowoczesnych samochodach systemy multimedialne są niemal jak komputery,zestawy audio grają koncerty na żywo, a z ze światem samochód możekomunikować się online. Najnowsze rozwiązania multimedialne prześwietlamyna przykładzie samochodów Skody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019