Wyszukiwałeś:

muscle X

car X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: muscle car

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Amerykańscy atleci XXI w.

Lata 60- i 70-te to szalony czas w amerykańskiej motoryzacji. Ikonami tegookresu były samochody, które niemal każdy młodzian mógł kupićza kieszonkowe otrzymane od rodziców. Sylwetki tych paruset konnychpotworów przypominały tors Schwarzeneggera, a ich potężne widlaste"ósemki" odstraszały wszelakie ptactwo z odległości kilkukilometrów.

 

"Mięśniak" z Japonii

W dzisiejszych czasach nie znajdziemy takiego modelu w portfolio Toyoty.Takiego, który będzie kojarzył się jednocześnie z elegancją isportem. Takiego, który był konstruowany z myślą o czerpaniunajlepszych wzorców z panujących trendów w motoryzacji. ToyotaCelica jest jednym z niewielu kultowych aut z Japonii, które wspominaćmożna ze łzą w oku. Jeden z bestsellerowych samochodów tegoazjatyckiego producenta obchodzi właśnie 40-te urodziny.

 

Odświeżony Dodge Charger

Dodge przygotował na 2011 rok znacznie odnowioną wersję swojego okrętuflagowego. Koncern Chrysler twierdzi, że jest to jedynie duży face-lifiting,jednak zmiany poszły tak daleko, iż można już mówić o nowym modelu.

 

Elektryczny koncept Peugeota z układem kierowniczym z Polski

Concept car Peugeot EX1 zostanie wyposażony w specjalną wersję produkowanegom.in. w polskim zakładzie Nexteer Automotive elektrycznego układukierowniczego single-pinion EPS. Zmniejszający tarcie i wysoko wydajny systemwskazuje, że produkowane obecnie układy ze wspomaganiem elektrycznym mogąznaleźć swe zastosowanie także w najnowocześniejszych pojazdachkoncepcyjnych światowych producentów.

 

Pontiac GTO - Muskularny wzorzec

Nazwa modelu pochodząca od Ferrari, sprawdzone mechanizmy General Motors izadziorny charakter. Tak w skrócie można opisać receptę na PontiacaGTO, jednego z najbardziej znanych "muscle cars". Oto kolejny zmodeli-eksponatów, jaki będzie można podziwiać na majowej wystawiepojazdów zabytkowych MotoNostalgia.

 

Już jest nowe Camaro

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Chevrolet przedstawił nowe Camaro zoznaczeniem Z/28. Amerykanie odświeżyli swojego przedstawiciela segmentumuscle carów.

 

Nowy muscle car od Chevroleta z silnikiem turbo

Kilka lat temu producenci postanowili ożywić legendarne muscle cary. I tak narynek powróciły Ford Mustang, Dodge Charger i Challenger w formie,która była najbliższa ich pierwowzorom. Dowsizing zaraża jednakwszystkich... teraz czas na auto Chevroleta.

 

Wątek na forum: Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

"Nissan 350Z: Muscle Car z Dalekiego Wschodu" kto to pisał to nic nie wie o motoryzacjii co to jest Muscle Car niech sprawdzi gdzieś i nie pisze głupot bo nie mogę na to patrzeć ~spec

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "muscle car".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019