Wyszukiwałeś:

mustang

. Znaleziono 233 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mustang

Spróbuj też wyszukać: ford mustang ford mustang shelby gt 500 mustang gt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 233 wszystkich):

Mustang: Będzie Kombi i Cabrio?

Mniej stylu Retro, więcej agresywności i modernistycznego designu. Tak wniedługim czasie według niemieckiego magazynu branżowego 'Auto Motor undSport' zmieniać się będzie kolejna generacja kultowego modelu Ford Mustang.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportowy Mustang doczeka się takżewersji Kombi oraz Cabrio.

 

Ford Mustang Shelby GT500

Jedną z najważniejszych premier, jakie będzie można zobaczyć podczasrozpoczynającej się niebawem wystawie samochodowej w Detroit, będzie FordMustang Shelby GT500.

 

Mustang, który jest „oszczędny”

Ford Mustang przygotowany na rocznik modelowy 2011 będzie pierwszym samochodemo mocy 300 koni mechanicznych, który w testach EPA potrzebował mniejniż 9,5l/100km benzyny.

 

Ford Mustang: Nadchodzi nowa era!

Legendarny Mustang w przyszłym roku kończy 50 lat. Producent z logobłękitnego owalu postanowił, że to najwyższy czas, aby pokazać auto,które na nowo zdefiniuje legendę. Oto nowy Mustang GT!

 

Ford Mustang na dachu Empire State Building!

W dniach 16-17 kwietnia Ford uczci w bardzo wyjątkowy sposób 50 latmodelu Mustang. Egzemplarz najnowszej generacji kultowego modelu będziepokazywany na 86. piętrze legendarnego Empire State Building, tam gdziemieści się taras widokowy.

 

Ford Mustang Shelby GT350 - powrót legendy

Ford Mustang to legenda sama w sobie. Ale jest wersja o szczególnym znaczeniu dla fanów tego modelu - Shelby GT350. Pierwsza edycja debiutowała w 1965 roku, a my właśnie poznaliśmy jego nowe wcielenie.

 

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na aukcji charytatywnej

Amerykańska firma Ford, najwyraźniej bardzo dumna ze swojej narodowości, postanowiła uczcić chlubę USA - program lotów kosmicznych Apollo. Tak powstał unikalny Ford Mustang Apollo Edition.

 

Ford Mustang 2015 - pierwsza jazda

Na ten moment cała Europa musiała poczekać aż 50 lat. W końcu w oficjalnejdystrybucji Forda pojawiła się amerykańska legenda szos, czyli Mustang. Kilkadni temu mieliśmy okazję wypróbować go na polskiej ziemi.

 

Ford Mustang 2,3 l EcoBoost: Spotkanie z legendą

Nowy Ford Mustang robi wrażenie wyglądem i charakterem. Wywołuje sympatię uinnych kierowców. Amerykańska legenda nareszcie jest dostępna wEuropie i to z silnikiem, który ma bardziej pasować do mieszkańcaStarego Kontynentu. Mustang z silnikiem EcoBoost nieźle sobie radzi na drodze.Gdy opadnie zachwyt, to przychodzi rozczarowanie, bo po zaczynasz patrzeć naniego zupełnie inaczej.

 

Ford Mustang - najlepiej sprzedające się coupe

Ford ma powody, by w głównej siedzibie z hukiem otwierać szampana. Ato wszystko dzięki wynikom sprzedaży jednego modelu za zeszły rok. FordMustang w 2015 zdeklasował konkurencję w segmencie sportowych coupe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019