Wyszukiwałeś:

muzeum

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: muzeum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

Peugeot 206 WRC w Muzeum Techniki

Od 9 lutego, w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, otwartajest czwarta edycja wystawy zatytułowanej „Pokaz SamochodówSportowych”.

 

Muzeum Porsche już otwarte

W ubiegłym tygodniu w macierzystej siedzibie Porsche w Stuttgarcie –Zuffenhausen zostało oficjalnie otwarte nowe muzeum niemieckiego koncernu.

 

Muzeum STI otwarte

Na mapie motoryzacyjnych miejsc wartych odwiedzenia dochodzi kolejny punkt.Subaru otworzyło właśnie nowe muzeum poświęcone w całości sportowemuoddziałowi marki - STI.

 

Fiat Seicento do muzeum

Jeden z ostatnich wyprodukowanych egzemplarzy modelu Fiat 600, wcześniejznanego jako Seicento, trafił do warszawskiego Muzeum Techniki.

 

Sebastien Loeb w muzeum

Siedmiokrotny mistrz świata WRC, francuz Sebastien Loeb doczeka się swojejpodobizny z wosku w muzeum figur woskowych Grévin Muzeum - paryskimodpowiednikiem muzeum Madame Tussauds i jednym z najstarszych tego typumuzeów w Europie.

 

Skoda prezentuje nowe muzeum

Obok głównej fabryki Skody w Mlada Boleslav powstaje nowe muzeumczeskiej marki. Skoda prezentuje nową koncepcje owego muzeum.

 

Porsche odsłania tajemnice swojego muzeum

Muzeum Porsche to miejsce, które powinien odwiedzić każdy fan, nietylko marki z Zuffenhausen, ale każdy kto pasjonuje się światem czterech kółek.

 

60 lat sportowych Porsche w jednym miejscu

Porsche to nie tylko model 911. W ciągu minionych 60 lat Porsche stworzyłowiele ekskluzywnych samochodów sportowych, z których sporączęść będzie można podziwiać podczas wystawy zatytułowanej "60 latsupersportowych samochodów". Wystawa w Muzeum Porsche potrwa do 17marca przyszłego roku.

 

Muzeum Alfa Romeo znów otwarte

Alfa Romeo obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Minęło właśnie 105 latodkąd uruchomiono włoską markę, a kilka dni temu zaprezentowano kolejnyważny model. Teraz przyszedł czas na ponowne uruchomienie muzeum w Arese.

 

20 lat muzeum Skody

Rok 1995 dla marki Skoda był wyjątkowy. Oprócz stulecia powołaniafirmy Laurin & Klement wmurowano kamień węgielny pod nowy zakład,ruszyła produkcja nowej Octavii, a takze uruchomiono muzeum w historycznymbudynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019