Wyszukiwałeś:

mycie X

samochodu X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mycie samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Dżungla w twoim aucie

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono właśnie badania, których rezultatynie są, powiedzmy, za przyjemne.

 

Brudny samochód jest niebezpieczny!

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta –przekonywali eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego DniaMycia Samochodów.

 

Jak umyć miękki dach?

Gdy za oknami zrobiło się ciepło wielu właścicieli samochodówwyposażonych w składany dach odkurzyło je po zimowej przerwie. Z tej okazjiwarto zaczerpnąć trochę wiedzy na temat czyszczenia i konserwacji miękkichdachów wykonanych z różnych materiałów.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Myć czy nie myć - oto jest pytanie

Choć zima tymczasowo nieco zelżała, to jednak prognozy pogodowe sąjednoznaczne - jeszcze czekają nas i opady śniegu, i nieco większe mrozy.Podpowiadamy, jak w tych warunkach pielęgnować nasze auta, by nie jeździćbrudasami aż do nastania prawdziwej wiosny.

 

Mycie (silnika) skraca życie

Silnik samochodu to jego serce. Warto zatem zadbać o ten niewidoczny na codzień element. Jednak nie jest to wcale taka prosta sprawa, bowiem przeznieuwagę możemy narobić więcej szkód niż pożytku.

 

Mycie auta zimą - wskazane, ale z głową

Zimowa aura nie służy żadnemu samochodowi: sól na powłocelakierniczej, zamazane szyby. Kiedy nadarzy się właściwa okazja wartozafundować naszym czterem kółkom prysznic w myjni samochodowej. Należyjednak przy tym pamiętać o kilku ważnych punktach.

 

Samochodowa kąpiel w lecie

Kurz, pył, insekty, żywica z drzew. Utrzymanie powłoki lakierniczej w dobrejkondycji latem,  wcale nie jest łatwe. Czyszczenie karoserii powinno byćjednocześnie dokładne i delikatne, ale nie wolno zapominać przy tym o kilkukluczowych aspektach.

 

Jak radzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami w samochodzie?

Zarówno sprzątanie środka samochodu, jak i mycie go z zewnątrz totylko z pozoru proste czynności, z którymi każdy z kierowcówjest w stanie poradzić sobie samodzielnie. I o ile spłukanie błota zkaroserii czy odkurzenie wnętrza auta rzeczywiście nie wymaga żadnejspecjalistycznej wiedzy czy umiejętności, to prędzej czy późniejmożemy natknąć się na nieco trudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podpowiadamy, co w takich sytuacjach należy zrobić.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mycie samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019