Wyszukiwałeś:

myjnia X

samochodowa X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: myjnia samochodowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Mercedes najlepszym miejscem pracy

Doroczny ranking najlepszych miejsc pracy w USA magazynu Fortune po raz drugizawiera w sobie firmę Mercedes-Benz USA.

 

Auta w Polsce to "brudasy"

Statystyki pokazują, że średnio aż 9 na 10 samochodów jeździ podrogach z zabrudzonymi, niesprawnymi lub zniszczonymi światłami przednimi.Problem nasila się szczególnie w okresie zimowym, gdy światła trzebaczyścić znacznie częściej niż w innych porach roku.

 

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów

Dzisiaj (19 maja) przypada Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów. Z tejokazji w centrum Katowic organizowana jest impreza pod hasłem "Bez brudubezpieczniej".

 

Brudny samochód jest niebezpieczny!

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta –przekonywali eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego DniaMycia Samochodów.

 

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

W Tarnowie otwarto właśnie nową, autoryzowaną stację serwisową MitsubishiMotors. Stacja o nazwie P.U.H Auto-Complex Zdzisław Czerwiński to już trzecianowa placówka tej marki w przeciągu ostatnich 4 miesięcy i 2 drugastacja serwisowa.

 

Myć czy nie myć - oto jest pytanie

Choć zima tymczasowo nieco zelżała, to jednak prognozy pogodowe sąjednoznaczne - jeszcze czekają nas i opady śniegu, i nieco większe mrozy.Podpowiadamy, jak w tych warunkach pielęgnować nasze auta, by nie jeździćbrudasami aż do nastania prawdziwej wiosny.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

Samochodowa kąpiel w lecie

Kurz, pył, insekty, żywica z drzew. Utrzymanie powłoki lakierniczej w dobrejkondycji latem,  wcale nie jest łatwe. Czyszczenie karoserii powinno byćjednocześnie dokładne i delikatne, ale nie wolno zapominać przy tym o kilkukluczowych aspektach.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Wątek na forum: Myjnia reczna

Czy ktos korzystal z uslug tej firmy ?? mozecie polecic ?? http://www.anet-blysk.pl/reczna-myjnia-samochodowa-zabrze.htm ~marcoMar86

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "myjnia samochodowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019