Wyszukiwałeś:

mylink

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mylink

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Chevrolet przedstawia system MyLink

Chevrolet prezentuje nowy system multimedialny pozwalający na podłączeniesmartfona. MyLink pozwala na korzystanie z listy odtwarzania, ksiązkitelefonicznej jak i innych funkcji multimedialnych wykorzystującsiedmiocalowy, kolorowy wyświetlacz dotykowy.

 

Radio samochodowe ma 82 lata

Kto by przypuszczał, że to już 82 lata, które minęły od momentukiedy w aucie po raz pierwszy zamontowano radio samochodowe.

 

Chevrolet Cruze: Kombi zapowiedzią dalszych sukcesów

Olbrzymią popularność zapewniły mu już wersje sedan oraz pięciodrzwiowyhatchback. Wchodząca do sprzedaży niebawem także odmiana kombi jeszczebardziej powinna zwiększyć zainteresowanie tym modelem. Chevrolet Cruze kombijest bowiem autem, które może przypaść do gustu zarównorodzinom, jak i osobom, które prowadzą tzw. aktywny tryb życia. A iprzedstawiciele handlowi nie powinni nim pogardzić.

 

Chevrolet Cruze kombi: Tani nie znaczy zły

Wysoka jakość musi być w cenie. Wystarczy spojrzeć na cenniki modeli zsegmentu premium, by przekonać się o tej prawdzie na własne oczy. Czy jednaknajtańsze propozycje na rynku muszą być automatycznie najgorsze? Zdecydowanienie, o czym przekonaliśmy się po tygodniowym spotkaniu z Chevroletem Cruze wwersji kombi, najtańszym kompaktowym kombiakiem na rynku.

 

Chevrolety z funkcją Siri

Chevrolet będzie jednym z pierwszych producentów samochodów,który będzie umożliwiał użytkownikom iPhone'ów integrację zfunkcją Siri Eyes Free.

 

Chevrolet Trax dostępny już nad Wisłą

Klienci, którzy z niecierpliwością czekali na debiut Chevroleta Traxa,mogą już składać w salonach zamówienia na ten model. Pierwszeegzemplarze do salonów trafią w czerwcu.

 

Znamy ceny nowego Chevroleta Camaro!

Nie tak dawno Chevrolet zaprezentował nową generację modelu Camaro. Terazznamy już ceny współczesnego muscle cara, który na starymkontynencie do sprzedaży wejdzie pod koniec tego roku.

 

Chevrolet na IAA 2013

Stoisko Chevroleta w tym roku na wystawie we Frankfurcie nie zostaniezdominowane przez jedną nowość. Chevrolet uzupełnia jedynie swoje modele onowe elementy wyposażenia, funkcje z zakresu komfortu, systemy bezpieczeństwaoraz multimedialne.

 

Chevrolet obniża ceny Volta

Amerykański producent aut postanowił obniżyć ceny eklektycznego Volta orozszerzonym zasięgu. Cennik auta  z nowego rocznika będzie zaczynałsię w Niemczech od kwoty 38 tys. euro (z VAT).

 

Autobest 2014 - pierwsze rozstrzygnięcia

Coraz bliżej rozstrzygnięcia jednego z najważniejszych plebiscytów naeuropejskim rynku motoryzacyjnym. W wąskim gronie finalistów w wyściguo miano Autobest 2014 znalazły się Chevrolet Trax, Hyundai i10, MitsubishiSpace Star, Nissan Note oraz Peugeot 2008.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019