Wyszukiwałeś:

naczepy

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naczepy

Spróbuj też wyszukać: autolawety

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

Wypożycz lub kup naczepę Feber w filii Inter Cars SA

Już teraz części zamienne do wywrotek produkcji Feber Inter Cars możnakupić we wszystkich oddziałach Inter Cars SA. Niedługo w wybranych filiach wsprzedaży dostępne będą także same naczepy wyprodukowane przez Febera.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

Optymalny zestaw lekki

Gdy pięcioosiowy zestaw składający się z ciągnika i naczepy wyjeżdża nadrogę publiczną, jego masa całkowita nie może przekroczyć 40 ton. W dobiewalki o wydajność transportu liczy się każdy kilogram ładowności orazkażda kropla zaoszczędzonego paliwa. Renault Trucks Polska wspólnie zfirmą Feber przygotowało bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich,którzy celują w optymalizację przewozów.

 

Przełomowa naczepa Mercedes-Benz

Współczynnik oporu powietrza niższy o 18 proc., spadek zużycia paliwao niemal 5 proc. – wyrafinowana aerodynamika naczepy Mercedes-Benz otwierakolejny rozdział w zakresie ekonomiki i wpływu na środowisko nowoczesnychciężarówek, takich jak nowy Actros. Opływowy tandem po raz pierwszyzostał zaprezentowany podczas targów Trailer 2011 w Belgii.

 

KH-KIPPER podsumowuje rok

Firma KH-KIPPER, produkująca profesjonalnej jakości zabudowy na samochodyciężarowe oraz własnej konstrukcji przyczepy i naczepy, podsumowała rok2011.

 

MAX Trailer ? nowa marka z Goleniowa

MAX Trailer to nowa marka, pod którą belgijski producent naczepFaymonville produkować będzie kompletne naczepy specjalistyczne. W ramachreinwestycji, nakładem 5 mln euro, powstanie nowy zakład. W pierwszym rokupracę w nim znajdzie 36 osób, docelowo nawet 150.

 

5-osiowa naczepa niskopodwoziowa KH-KIPPER

W ostatnim czasie firma KH-KIPPER zrealizowała dostawę naczepyniskopodwoziowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb przewozu firmy ZRUGZabrze. Klient oczekiwał, aby przy użyciu standardowego ciągnika 4x2transportować koparkę HYUNDAI 380LNC9 o masie 38 t bez przekraczaniamaksymalnych długości i nacisków na osie.

 

Zaoszczędź 2000 litrów ON

Tankowanie do pełna dalekobieżnej ciężarówki kosztuje dziś od 1000do 2000 euro. Aerodynamiczna naczepa i ciężarówka Daimlera pozwalająna drastyczne ograniczenie oporu powietrza i zużycia paliwa.

 

Wątek na forum: 10 złodziejskich mitów?

Mit nr 8 - takie auta są ładowane do naczepy ciężarówki i już nic ich nie namierzy. ~grz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018