Wyszukiwałeś:

nadwozie X

coupe X

. Znaleziono 688 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nadwozie coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 688 wszystkich):

Ford Focus Coupe Cabriolet - pierwsza jazda

Czy jesień to dobry moment na wprowadzenie na rynek kabrioleta? Tak, jeśli maon twardy składany dach, dzięki któremu auto może służyć nam przezcały rok. Taki właśnie jest też i Ford Focus Coupe Cabriolet.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Odświeżone seria 3 Coupe i Cabrio

Już wiosną br. w salonach sprzedaży BMW pojawi się odnowiona seria 3 wwersjach Coupe oraz Cabrio. Zmiany zewnętrzne oraz wewnątrz kabiny pluszmodyfikowane jednostki napędowe mają sprawić, iż oba modele utrzymajączołowe pozycje w swoich segmentach.

 

Maybach coupe wyłonił się

Kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać pierwsze szkice, a teraz przyszedłczas na bardziej realistyczną wersję Maybacha 57S Coupe, który zostałstworzony przez firmę Xenatec.

 

Focus Coupe następcą Capri?

Wedle najświeższych doniesień, podczas targów NAIAS zostaniezaprezentowany Ford Focus o nadwoziu coupe. Prawdopodobnie będzie onnawiązywał do legendarnego Capri.

 

Bentley: SUV, coupe i hatchback

Magazyn Auto Express dotarł do ciekawych informacji. Otóż marka Bentleyzamierza do 2015 roku wprowadzić na rynek trzy całkowicie nowe modele: SUV,hatchback oraz coupe.

 

Mazda 6 o nadwoziu coupe

Wygląda na to, że Mazda 6 będzie oferowana w czterech wersjach nadwoziowych.Do obecnych trzech dołączy bowiem za niedługo dwudrzwiowe nadwozie coupe.

 

Mercedes: E Klasa coupe i kabriolet oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu uzupełnia gamę nowej E Klasy o kolejne wersjenadwoziowe. Po prezentacji kilkanaście dni temu wersji sedan i kombi czas na EKlasę Coupe oraz Cabriolet.

 

Mercedes GLC Coupe - następca GLK w Szanghaju

Podobnie jak w przypadku większego GLE, Mercedes odnawianie mniejszegocrossovera rozpoczyna od modnej wersji coupe. W Szanghaju właśnie pokazanobardzo zaawansowane auto koncepcyjne.

 

BMW M4 Coupe - DTM Champion Edition z okazji mistrzostwa

Bawarski kancer wprowadza na rynek limitowaną wersję BMW M4 Coupe DTMChampion Edition, która ma system wtrysku wody pochodzący z M4 GTS.Auto powstało z okazji tegorocznego zwycięstwa BMW w serii DTM.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nadwozie coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019