Wyszukiwałeś:

nagare

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nagare

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Koncepcyjna Mazda Nagare

ciekawe kiedy CX-7 będzie do kupienia w polsce ~adam

 

Koncepcyjna Mazda Nagare

Podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles, które ruszają już 29listopada, Mazda zaprezentuje koncepcyjny model Nagare.

 

Studium koncepcyjne... konceptu

Po bardzo wyczerpującym sezonie 2005-2006, w czasie którego studio projektoweMazdy zaprezentowało kilka dobrych projektów, nie przyszedł jeszcze czas, abyspocząć na laurach. W Los Angeles odbędzie się bowiem debiut bardzonietypowego modelu koncepcyjnego o nazwie Nagare.

 

Kolejny koncept Mazdy

Mazda Ryuga będzie kolejnym koncepcyjnym modelem, jaki w ciągu krótkiegookresu zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności. Jego premiera odbędziesię w styczniu na targach w Detroit.

 

Mazda Hakaze - trzeci z serii

Na targach genewskich zostanie zaprezentowany trzeci z serii modelikoncepcyjnych Mazdy, którego stylistyka ma stanowić ucieleśnienie ruchu.

 

Pofalowana Mazda - cz.IV

Na rozpoczynającej się w październiku wystawie samochodowej w japońskiejstolicy Mazda zaprezentuje czwarty już z serii koncepcyjnych modeli, którestanowią ucieleśnienie ruchu.

 

Dwie sportowe Mazdy

Na styczniowej wystawie NAIAS w Detroit Mazda zaprezentuje dwie światowepremiery sportowych modeli - prototypowego Furai oraz zmodernizowanego RX-8.

 

Mazda specjalnie dla Rosjan

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Moskwie Mazdazaprezentuje swój nowy model koncepcyjny. Będzie nim sportowy crossover,kompaktowych rozmiarów, zaprojektowany specjalnie na rosyjski rynek.

 

Koncept Mazdy

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Moskwie Mazdazaprezentuje swój nowy model koncepcyjny. Będzie nim sportowy crossover,kompaktowych rozmiarów, zaprojektowany specjalnie na rosyjski rynek.

 

Kazamai: Nowy koncept Mazdy

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Moskwie (26 sierpnia) Mazdazaprezentuje Kazamai - koncept sportowego, kompaktowego crossovera. Jego nazwaoznacza po japońsku „trąbę powietrzną” i ma być synonimem siłyi dynamiki tego pojazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019