Wyszukiwałeś:

naias

. Znaleziono 424 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naias

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 424 wszystkich):

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Targi NAIAS dla biednych dzieci

Targi samochodowe NAIAS Detroit to nie tylko premiery nowych modeli oraz autkoncepcyjnych. Jak co roku w specjalnym dniu charytatywnym zbierane sąpieniądze na najuboższe dzieci.

 

NAIAS 2007 rozpoczęte!

Rozpoczęły się chyba największe i najważniejsze targi motoryzacyjne zaoceaneam. Mowa oczywiście o North American International Auto Show (NAIAS),które w tym roku odbywają się już po raz 19.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

NAIAS 2009: W cieniu kryzysu

W dniu wczorajszym, w Detroit, w mieście, które jeszcze do niedawnabezapelacyjnie było uważane za stolicę motoryzacyjnego świata, ruszyłanajwiększa wystawa samochodowa za oceanem - North American International AutoShow (NAIAS).

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Crossovery z targów NAIAS 2009

 

Podczas targów NAIAS 2009 GM zaprezentowało sporo nowych crossoverów - mojeauto.tv

 

NAIAS Detroit 2010 : GMC Acadia Denali

 

GMC Acadia Denali - NAIAS Detroit 2010 - mojeauto.tv

 

Ford Vertrek najlepszym konceptem targów NAIAS 2011

Po raz kolejny dziennikarze magazynu AutoWeek wyłonili najlepszy swoim zdaniemkoncepcyjny model zaprezentowany podczas wystawy samochodowej w Detroit. Tymrazem największe uznanie w ich oczach zyskał Ford Vertrek.

 

NAIAS 2014: To będą hity wystawy

Niecały tydzień temu świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku, a już zatydzień będziemy mieli realne rozpoczęcie nowego roku motoryzacyjnego. Ruszabowiem wystawa samochodowa NAIAS w Detroit, jedna z największych tego typuimprez na świecie, a my już dziś zapraszamy na przegląd najważniejszychnowości, jakie będzie można podziwiać w halach wystawowych Cobo Center.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019