Wyszukiwałeś:

najszybsze X

samochody X

swiata X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: najszybsze samochody swiata

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Najszybszy samochód świata za 100 tys.

Podczas gdy duża część populacji interesująca się motoryzacją uważaBugatti Veyron za najszybsze auto świata, to jednak prawda jest inna. Rekordnależy do mniej znanego, ale na pewno nie wolniejszego SSC Ultimate Aero.

 

Upokorzy Veyrona?

Ten duński supersamochód dopiero narobi zamieszania w swojej klasie.Zenvo ST1 jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 7 litrów,który skrywa w sobie potężną moc.

 

Supercar z Brazylii

Spółka Rossin-Bertin, chyba dotąd nikomu nieznana i nie wiemy comająca wspólnego z motoryzacją, stworzyła samochód. I to jakisamochód!

 

Ekskluzywna rocznica w Porsche

Przez ostatnie 25 lat Porsche oferowało swoim klientom możliwośćspersonalizowania swoich samochodów i uczynienia ich jedynymi w swoimrodzaju.

 

Dagger GT ma zamiar pobić wszystkie rekordy

Pół roku temu pojawiły się pierwsze informacje na temat samochodu onazwie Dagger GT. Pewnie informacje o nim przeszłyby bez echa, gdyby nieobietnica osiągów jakie miał oferować. Były one bardzo imponujące.

 

Noble M600 - wszystko na ten temat

Niedawno na targach samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii Noble wkońcu zaprezentował swoje najnowsze dziecko - M600.

 

Falcon narodowym supersamochodem Ameryki

Amerykanie, którzy słyną z tego, że lubią mieć wszystko największebądź najszybsze powinni mieć kolejny powód do dumy. Pojawiły siępierwsze spekulacje o nowym supersamochodzie zza oceanu.

 

Najmocniejszy McLaren

McLaren konstruuje właśnie samochód, który ma być lepszy odkażdego jednego supersamochodu, wyprodukowanego do dzisiaj.

 

Najszybsze auta świata

Kilka dni temu w świecie supersamochodów rozgorzała dyskusja na temattego, komu należy się tytuł najszybszego samochodu na świecie i którywynik jest ważny. We wszystko wmieszała się jeszcze organizacja przyznającatytuły Guinessa.

 

Battle Royale - najszybsze pojedynki w Polsce

Sporty motorowe mają swoich licznych fanów na całym świecie i wraz zszybkim rozwojem technologicznym pojazdów przybierają nawidowiskowości. 23 i 24 sierpnia 2014 roku na lotnisku w Białej Podlaskiejodbędzie się Battle Royale – pierwsze w Polsce wyścigi na odcinkujednej mili.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "najszybsze samochody swiata".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019