Wyszukiwałeś:

nalepka

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nalepka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Akcja "Dziecko w aucie"

Kampania "Dziecko w aucie", która ruszy wraz z początkiem kwietnia,to kolejna odsłona trwającej od kilku sezonów akcji Goodyeara"Bezpieczne Prowadzenie".

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Koniec z podróbkami książek serwisowych

Podrabiane książki serwisowe to plaga na rynku aut używanych. Odpowiedziąjest zabezpieczona, centralnie personalizowana nalepka w książce serwisowejopracowana przez Polską Wytwórnię Papierów WartościowychS.A.  Pierwszy po naklejkę sięgnął Ford.

 

Droższe prawka i dowody rejestracyjne

Od jutra (16. lutego) podrożeje wydanie niektórych dokumentów, wtym między innymi prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.

 

Wątek na forum: Od jutra wchodzą nowe regulacje w sprawie opon

bez sensu są te informacje, jednakowo traktowane są opony letnie i zimowe, co jest totalnym bezsensem ~iitr

 

Klienci nie wiedzą, po co są etykiety na oponach

Minęło już ponad sto dni od momentu wprowadzenia unijnych przepisówdotyczących konieczności etykietowania opon sprzedawanych w Europie. O ilesprzedawcy są dobrze poinformowani o tym obowiązku, to już konsumencie wdużej mierze pozostają nieświadomi istnienia etykiet.

 

Wszystko o rejestracji auta zza granicy

Największy szał na sprowadzanie samochodów zza granicy już minął,ale nadal sporo osób kusi się na to by poszukać "okazji" zamiedzą, a nawet sporo dalej. Dowiedz się, jak zarejestrować taki pojazd.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Koniec przekrętów z przeglądami!

Politycy cały czas szukają pomysłów na to, jak ożywić sprzedażnowych samochodów, a tym samym odświeżyć park maszyn jeżdżących poPolsce. Tym razem czeka nas rewolucja w badaniach technicznych, którapowinna mocno utrudnić kombinowanie w tym zakresie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019