Wyszukiwałeś:

nano

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nano

Spróbuj też wyszukać: nano silver

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Tata Nano - tanie auto z Indii

Indyjski koncern Tata Motors zaprezentował podczas wystawy w New Delhiswój najnowszy model o nazwie Nano. Kosztujący nieco ponad 1.700 eurobędzie obecnie najtańszym autem na świecie.

 

Tata Nano w Europie najwcześniej w 2012

Najwcześniej dopiero za 4 lata pojawi się na europejskim rynku"najtańszy samochód świata" - kosztujący obecnierównowartość 1.700 euro - indyjski Tata Nano. Czy jednak wówczascena będzie równie korzystna?

 

Turbo-Diesel dla TATA Nano

Najtańszy samochód świata, TATA Nano doczeka się także wersji zsilnikiem wysokoprężnym. Jednostka Diesla o pojemności 0,8 ccm zdoładowaniem turbo będzie o około 1/3 oszczędniejsza od proponowanegoobecnie pod maskę indyjskiego auta silnika typu Otto o tym samym litrażu.

 

Rusza produkcja Tata Nano

Już w marcu rozpocznie się produkcja najtańszego samochodu świata, jakim mabyć indyjski Tata Nano. Niestety, do Europy model ten trafi jednaknajwcześniej za dwa-trzy lata i z całą pewnością nie będzie aż tak tani.

 

Tata Nano w sprzedaży

Dzisiaj wielki dzień w Indiach. Do sprzedaży wchodzi samochód TataNano, który ma zrewolucjonizować dostęp do czterech kółek iuczynić go bardziej powszechnym.

 

Tata Nano z Żerania!?

Tata Nano, najtańszy samochód świata, który właśniezadebiutował na rodzimym rynku powoli przygotowuje się do ekspansji na StaryKontynent. Indyjska firma rozważa produkcję lub finalny montaż modelu wjednym z państw środkowo-wschodniej Europy, a jedna z opcji mówi naweto Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu!

 

Konkurent Nano od GM?

Koncern General Motors szuka rozwiązań na postępujący kryzys. Firma zamierzazbudować konkurenta dla najtańszego samochodu świata - Tata Nano.

 

Tata Nano po raz pierwszy w Polsce

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd odbywającej się w minionymtygodniu wystawy Poznań Motor Show była europejska wersja modelu Tata Nano.Ten najtańszy samochód świata, jak się o nim mówi, na polskimrynku zadebiutuje w przyszłym roku.

 

Wątek na forum: Tata Nano po raz pierwszy w Polsce

:) jak czytam o NanO to się cieszę, że Żuk mi siem zatarł :)) ~zen

 

230 KM w Tata Nano

Tata Nano to jeden z najmniejszych i najtańszych samochodów na świecie.Po kuracji przez JA Motorsport może być do tego jednym z najszybszych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019