Wyszukiwałeś:

naped X

elektryczny X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: naped elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: W pełni elektryczne MINI

swietne elektryczne autko to Think. poszukajcie ich stronki. ma potencjal, zeby zastapic miejskie smierdziele. dwumiejscowe mikroauto, to przyszlosc. spojrzcie w godzinach szczytu ile srednio pasazerow przypada na jeden samochod, a nastepnie wyobrazcie jaka to glupota. malych autek zmiesci sie wi...

 

Wątek na forum: Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

i bardzo dobrze, jest garbi, mini, żabojady wskrzeszają cytrynkę. mam nadzieję, że nie powstanie nowa wersja rodzimego vw wschodu, znaczy przednionapędowego łapacza kur ;) ~zen

 

Hybryda na tylny napęd

Nowy Lexus GS 450h posiada zupełnie nowy napęd hybrydowy, który może ześmiałością konkurować z konwencjonalnymi silnikami ośmiocylindrowymi.Samochód ten używa systemu Lexus Hybrid System, który jest bardzo dobrąalternatywą dla silników napędzanych benzyną oraz modeli wysokoprężnychdominujących w jego segmencie.

 

UE będzie wspierać napęd wodorowy

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu wprowadzenie jednolitychkryteriów w zakresie homologacji typu pojazdów silnikowychnapędzanych paliwem wodorowym. Decyzja ta może okazać się przełomowa,dzięki której dużo łatwiejsze stanie się wprowadzanie tego typupojazdów do sprzedaży.

 

BMW: Wodorowe ogniwa paliwowe już za 4 lata

BMW pracuje nad jednostka hybrydową zasilaną wodorem. Według spekulacji masię ona pojawić już w 2014 roku.

 

Wodorowe Hyundaie wyjechały na drogi

Niestety, jeszcze nie na polskie. Na ulicach Kopenhagi pojawiła się flotazłożona z 15 aut modelu Hyundai ix35 Fuel Cell. Model ten jest jednym zpierwszych aut zasilanych paliwem wodorowym, produkowanym na taką skalę.

 

Volkswagen przygotował wodorowego Golfa

Toyota w przyszłym roku do sprzedaży wprowadzi auto zasilane ogniwamipaliwowymi. Honda zrobi to rok później. Napęd wodorowy to bardzo dużytort do podzielenia. Dziś chrapkę ma na niego również Volkswagenpokazując najnowszy model na bazie Golfa.

 

Audi też stawia na ogniwa paliwowe

Choć to Toyota pierwsza wprowadza do sprzedaży model napędzany ogniwamipaliwowymi, to jednak konkurencja nie śpi. Na wystawie w Los Angeles Audizaprezentowało model A7 Sportback h-tron quattro, będący pierwszym autem,które obok ogniw paliwowych będzie miało napęd na 4 koła.

 

Elektryczne AWD w Cadillaku

Następna generacja Cadillaka V będzie wyposażona w elektrycznie sterowanynaped na wszystkie koła. Amerykański producent właśnie pracuje nad tymrozwiązaniem.

 

Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Toyota Mirai nazywana jest autem przyszłości. Jej wodorowy napęd nie emitujedo atmosfery żadnych szkodliwych substancji, a koszty tankowania sąminimalne. Okazuje się, że auto ma także znacznie większy zasięg niż pozostałe auta z silnikami elektrycznymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "naped elektryczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018