Wyszukiwałeś:

nastepca X

Bugatti X

Veyron X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nastepca Bugatti Veyron

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Będzie rekordowy następca Veyrona?

Okazuje się, że Bugatti nie chce stracić swojego rekordu prędkości.Szefostwo marki ujawniło, że pracuje nad kolejnym najszybszym samochodemświata.

 

Następca McLarena F1 może rozczarować

Podczas otwarcia nowego salonu samochodowego McLarena w Sydney szef dział autdrogowych w Woking, Ron Dennis zdradził, że następca McLarena F1 nie będzietak szybki jak jego poprzednik. Wielu fanów może tym samy bardzo sięrozczarować.

 

Czy następca Veyrona będzie hybrydą?

Pojawiły się nowe plotki dotyczące następcy Bugatti Veyron. Dużeprawdopodobieństwo, że spadkobierca Veyrona będzie hybrydą.

 

Następca McLarena F1 i 1000 KM

Legendarny McLaren F1 to już przeszłość, teraz świat spogląda w kierunku Woking i stara się dostrzec następcę ikony. Wszystko ma być jasne już zamiesiąc.

 

Bugatti: Następca, który następcą nie będzie

Potwierdzają się ostatnie plotki, które wypłynęły z obozu Bugatti.Firma w najbliższych latach nie zamierza produkować super sportowej limuzyny.Pojawi się jednak następca Veyrona, który tak do końca następcą niebędzie.

 

Następca Veyrona w przyszłym roku

Bugatti, które stworzyło legendarny samochód Veyron zamierza wprzyszłym roku pokazać wszystkim producentom kto rządzi w królestwiehiperaut. Następca Veyrona nadchodzi!

 

Ostatni Veyron bardzo drogi. Następca już jest

W Genewie Bugatti zaprezentowało finalny egzemplarz Veyrona - La Finale.Udało nam się porozmawiać z jednym z pracowników francuskiej marki,który dostarczył ciekawych informacji.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Następca Bugatti Veyrona - teaser

 

Bugatti szykuje następcę dla legendarnego Veyrona. Pierwszy  teaser nie zdradza wiele, ale i bez szczegółów wiemy, że to będzie wyjątkowy samochód. Premiera w 2016 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nastepca Bugatti Veyron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018