Wyszukiwałeś:

nauka X

jazdy X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nauka jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Uważaj, jaką szkołę jazdy wybierasz!

Już sam kurs nauki jazdy oraz egzamin końcowy na prawo jazdy mogą przynieśćsporo nerwów. Do tego dochodzą całkiem niemałe koszty. Niezwykleistotny jest także wybór odpowiedniej szkoły jazdy. I nie chodzi tutylko o to, że niektóre szkolą lepiej, inne gorzej, ale równieżo to, że niektóre naruszają prawa kursantów.

 

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Na wczasy po prawo jazdy

Zbliżają się wakacje i wiele ośrodków szkolenia wzbogaca swoje ofertyo możliwość zdobycia prawa jazdy na zorganizowanych w tym celu obozach iwczasach. Czy zawsze jest to korzystne dla kursanta?

 

Prawa jazdy podrożeją!

Podwyżka podatku VAT o jeden punkt procentowy z początkiem 2011 roku dotknienas wszystkich. Jednak przy okazji zmian w ustawie o podatku od towarów iusług nasi rządzący wprowadzają i inne rozwiązania mające, w zamyśle,ratować budżet państwa. Podatkiem VAT objęte zostaną, zwolnione do tejpory, kursy na prawo jazdy.

 

Prawo jazdy jednak bez VAT!

To niewątpliwie dobra informacja dla przyszłych kandydatów nakierowców, jak i dla samych szkół jazdy. MinisterstwoFinansów postanowiło dać im prezent świąteczno-noworoczny i w wydanejinterpretacji uznało, że szkolenia na prawo jazdy będą jednak zwolnione zpodatku VAT.

 

Będzie trudniej o prawo jazdy

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs prawa jazdy,to pospiesz się. Już niedługo w życie wejdą zmiany, zgodnie zktórymi już egzamin teoretyczny na prawo jazdy może dla wielukandydatów okazać się nie do przejścia. Trudniejsze życie miećbędą także świeżo upieczeni kierowcy.

 

Łatwiej zostać taksówkarzem bądź instruktorem jazdy

Nasi rządzący biorą się za deregulację dostępu do zawodów. Napierwszy ogień pójdzie łącznie 49 zawodów, w tym m.in.taksówkarze, egzaminatorzy osób ubiegających się o prawo jazdyoraz instruktorzy nauki jazdy. Zapowiadane zmiany mają skutkować m.in.zmniejszeniem cen za usługi świadczone przez te osoby.

 

Będą zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu sekretarz stanu w resorcie transportu,Zbigniew Rynasiewicz, zapowiedział zmiany w sposobie egzaminowaniakandydatów na kierowców. W całym kraju mają obowiązywaćjednolite zasady egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nauka jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019