Wyszukiwałeś:

nawigacja X

AutoMapa X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja AutoMapa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Pentagram z AutoMapą

Producenci AutoMapy oraz PENTAGRAM Europe podpisali umowę, na mocyktórej nawigacje GPS firmy PENTAGRAM będą sprzedawane na polskim rynkuz oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

 

AutoMapa w promocji

AutoMapa 6, pojawi się jeszcze przed Świętami w nowych, niższych cenach, aod 16 listopada AutoMapę można kupić nawet o 1/4 taniej, niż do tej pory!

 

Polski sposób na korki

Blisko 70 tysięcy niezależnych źródeł informacji o sytuacji drogowej,sygnały z ponad 3,5 miliona kilometrów przejeżdżanych dziennie podrogach Polski i dynamicznie rosnąca liczba nowych użytkowników systemuAutoMapa Traffic. To wystarczy, by pojechać sprytniej tracąc w korkach mniejczasu.

 

Nawigacja wezwie pomoc

AutoMapa wprowadza funkcję wysyłania wiadomości alarmowej SMS pomagającąuzyskać błyskawiczną pomoc w przypadku kryzysowej sytuacji na drodze.

 

AutoMapa rezygnuje z Lark

AutoMapa zrezygnowała ze współpracy z producentami nawigacji Lark ijednocześnie zaprzestała wsparcia programowego dla tych urządzeńnawigacyjnych.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Nowa AutoMapa pokazuje gdzie są korki

Wizualizacja danych o aktualnych utrudnieniach i blokadach na drogach, AsystentPasa Ruchu dla Polski i Europy oraz nowe funkcjonalności systemu AutoMapaTraffic. AutoMapa 6.6 pokazuje, gdzie są korki i podpowiada, jak je pokonać.

 

Nawigacja w telefonie

Jeżeli Twój samochód nie został wyposażony w fabrycznąnawigację  satelitarną i nie posiadasz takiego urządzenia w wersjiprzenośnej, możesz wykorzystać swój telefon komórkowy. Nawetjeśli nie posiada wbudowanej anteny GPS.

 

Stylowa nawigacja od BLOW

BLOW zaprezentował najnowszą nawigację samochodową 500 Sirocco z ekranemdotykowym o przekątnej 5 cali, nawiązującą wzornictwem do produktówwłoskich projektantów.

 

Już jest. Auto Mapa 6.10

Nowe mapy datowane na grudzień 2011 roku, punktowe adresy dla wszystkich miastw Polsce, możliwość użycia trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl oraznowy typ trasy dla osób ceniących bezpieczeństwo w podróżywspierany przez technologię LiveDrive! Oto nowości w AutoMapa 6.10. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja AutoMapa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019