Wyszukiwałeś:

nawigacja X

BLOW X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja BLOW

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

BLOW zlokalizuje Twój pojazd. I nie tylko.

BLOW, producent samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził na polskirynek lokalizator BLOW CCTR-700 - urządzenie do lokalizacji pojazdów.

 

Uchwyt nawigacji się odkleja? Jest sposób

Pewnie już nie raz mieliście problem z uchwytami do nawigacji czy urządzeńmultimedialnych. Słabo trzymające, odklejające się uchwyty to częsty widok.Na polski rynek wchodzą właśnie akcesoria firmy HR Auto-Comfort, któretemu zapobiegną. Są one przystosowane do nawigacji marki BLOW.

 

Nawigacja za 249zł od BLOW

BLOW, producent samochodowych urządzeń multimedialnych, zaprezentowałkompaktową nawigację samochodową -  BLOW GPS43FBT, z dotykowym ekranem oprzekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth, w bardzo niskiej cenie 249 zł.

 

Stylowa nawigacja od BLOW

BLOW zaprezentował najnowszą nawigację samochodową 500 Sirocco z ekranemdotykowym o przekątnej 5 cali, nawiązującą wzornictwem do produktówwłoskich projektantów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja BLOW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019