Wyszukiwałeś:

nawigacja X

NaviExpert X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja NaviExpert

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Radio i nawigacja w jednym

Tomtom jest dobre ale NaviExpert pokonał go w Wielki Teście Nawigacji w Warszawie. TomTom i NaviExpert zawierają aplikację do analizy danych o ruchu drogowym. NaviExpert ma community Traffic a TomTom IQ Routse. ~tom

 

Sprawdzisz korki przez komórkę

NaviExpert, dostawca nawigacji GPS w telefonie komórkowym i AutoGuard,operator usług telematycznych zawarły umowę współpracy w zakresiewymiany danych o natężeniu w ruchu oraz utrudnieniach drogowych.Wspólna baza danych posłuży do zaoferowania systemówumożliwiających wyznaczanie trasy i czasu przejazdu w oparciu o aktualniepanującą sytuację na drogach.

 

Nawigacja za darmo na długi weekend

W dniach 29 października - 2 listopada 2010 roku NaviExpert wprowadzibezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Nawigację będzie można pobrać zestrony internetowej NaviExpert.

 

NaviExpert na święta za darmo + głos Dżoany

W dniach 23-27 grudnia i 31 grudnia-2 stycznia NaviExpert wprowadzi bezpłatnydostęp do swojej aplikacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresieskorzystać z NaviExpert, będą miały możliwość dostępu do wszystkichoferowanych przez nią funkcji.

 

Głos Dżoany w nawigacji NaviExpert

 

Głos w nawigacji NaviExpert w wykonaniu Dżoany a la ' tap modl - mojeauto.tv

 

"Kaj Ty jedziesz pieronie?!" w nawigacji + [VIDEO]

Tego jeszcze nie było. Teraz nawigacja NaviExpert poprowadzi nas do celu pośląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnejzostał dobrze znany instruktor jazdy Grzegorz Stasiak.

 

Głos Grzegorza Stasiaka w nawigacji NaviExpert

 

Gwara śląska w wykonaniu Grzegorza Stasiaka w nawigacji NaviExpert - mojeauto.tv

 

2 miliony POI w NaviExpert

Spółka pkt.pl nawiązała współpracę z firmą NaviExpert.Dzięki temu, użytkownicy popularniej nawigacji mobilnej otrzymają docelowodostęp do danych kontaktowych i lokalizacyjnych ponad 2 mln punktów POI.

 

We Wrocławiu pojedziesz szybciej, w Poznaniu wolniej

NaviExpert przeprowadził w pierwszych dziesięciu dniach września badanienatężenia ruchu drogowego w centrach największych polskich miast. Z analizywynika, że początek roku szkolnego oraz remonty i inwestycje znaczącoutrudniają poruszanie się kierowcom szczególnie w Poznaniu, Gdańsku iWarszawie. Zaskakująco dobrze wypada na ich tle Wrocław.

 

Głos Wiedźmina w nawigacji NaviExpert

HTC w nawigacji NaviEXpert oferuje nie lada gratkę dla fanów fantastykii postaci Geralta z Rivii. Sławny "Wiedźmin" będzie pomagał nam w podróżowaniu i podpowie np. jak ominąć korki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja NaviExpert".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019