Wyszukiwałeś:

nawigacja X

Navigon X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja Navigon

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Kuracja ulepszająca dla Navigon 2110

Dzięki aktualizacji NAVIGON 2110 max staje się modelem NAVIGON 4310 max.Użytkownicy otrzymają więcej funkcji, opcji językowych do wyboru oraznajnowsze mapy.

 

Żona na prawym fotelu = więcej stresu

Podróż z naszą drugą połówką to często igranie zniebezpieczeństwem. Ostatnie badanie przeprowadzone na zlecenie firmy NAVIGONpokazuje, że nie tylko duży ruch na drodze i opóźnienia sprawiają,że ludzie stają się nerwowi – ważne jest też, kto towarzyszy nam nafotelu pasażera.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Promocja na nawigację Navigon

NAVIGON obniża cenę swojego oprogramowania nawigacyjnego na iPhone’a.Firma świętuje zmianę czasu na zimowy, wprowadzając 30 procentowąobniżkę, która obowiązuje od dzisiaj do 4 listopada. Wersja europejskabędzie w tym czasie dostępna za równowartość 59,99 euro (zamiast89,99), a regionalna za 59,99 euro (zamiast 69,99).  

 

Nawigacja w telefonie

Jeżeli Twój samochód nie został wyposażony w fabrycznąnawigację  satelitarną i nie posiadasz takiego urządzenia w wersjiprzenośnej, możesz wykorzystać swój telefon komórkowy. Nawetjeśli nie posiada wbudowanej anteny GPS.

 

NAVIGON prezentuje urządzenia z serii 70

NAVIGON powiększą ofertę urządzeń z 5 calowymi ekranami dzięki nowymmodelom - NAVIGON 70 Easy oraz NAVIGON 70 Plus Live. Klienci mają teraz dowyboru pięć urządzeń z dużymi wyświetlaczami.

 

Urodzinowe nawigacje od NAVIGON

W związku z przypadającym na ten rok jubileuszem, NAVIGON przygotowałspecjalne zestawy urządzeń z darmową usługą FreshMaps oraz TMC Pro.

 

"Kaj Ty jedziesz pieronie?!" w nawigacji + [VIDEO]

Tego jeszcze nie było. Teraz nawigacja NaviExpert poprowadzi nas do celu pośląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnejzostał dobrze znany instruktor jazdy Grzegorz Stasiak.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja Navigon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019