Wyszukiwałeś:

nawigacja X

TomTom X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nawigacja TomTom

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Interaktywna nawigacja

Amerykańska firma Johnson Control zaczęła współpracę z producentemnawigacji satelitarnej marki TomTom w kierunku stworzenia nowoczesnego ibardziej interaktywnego urządzenia pomagającego w eksploracji nieznanych namokolic, a zarazem ułatwiającego życie.

 

Inteligentne drogi w Tom Tom

W urządzeniach nawigacyjnych marki TomTom pojawiła się nowa technologia. Poraz pierwszy modele TomTom ONE oraz TomTom XL zostały wyposażone wtechnologię IQ Routes, która potrafi inteligentnie dobrać trasę iunikać korków.

 

Nawigacja dla kobiety

Firma TomTom przygotowała specjalną premierę. Jest to nawigacja WhitePearlzaprojektowana z myślą o kobietach.

 

Pierwsza nawigacja dla kobiet

Od dzisiaj w sprzedaży jest już dostępna jedna z najbardziej eleganckichnawigacji, z przeznaczeniem dla płci pięknej. TomTom White Pearl zostałzaprojektowany z myślą o kobietach.

 

TomTom dla początkujących i zaawansowanych

Firma TomTom przygotowała dwie nowości dla dwóch grupużytkowników. Nawigacja TomTom Start została zaprojektowana dlaosób sporadycznie korzystających z urządzeń nawigacyjnych, natomiastTomTom XXL to pozycja dla najbardziej wymagających.

 

Warszawa i Wrocław najbardziej zakorkowane

TomTom przedstawia 59 najbardziej zakorkowanych europejskich miast – napierwszym miejscu znalazła się Bruksela. W Polsce i Wielkiej Brytaniirównież utkniemy w korkach. Na najmniejsze utrudnienia w ruchu możemyliczyć w Hiszpanii i krajach skandynawskich.

 

Nawigacja dla motoklistów od TomTom

TomTom przedstawia nową, inteligentną nawigację dla motocyklistów -TomTom Urban Rider. Nowy model nawigacji dla motocyklistów wyposażonyjest w intuicyjny ekran, który może być bez kłopotu obsługiwany wrękawiczkach, oraz niezwykle prosty w obsłudze interfejs.

 

Nawigacja dla przedsiębiorców

TomTom zaprezentował nowe urządzenia nawigacyjne, których celem jestzapewnianie przedsiębiorcom jak najwięcej korzyści poprzez poprawianiewydajności ich pracowników mobilnych.

 

Jak Polacy podróżuja w święta?

TomTom prezentuje wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie firmy przez GfKPolonia. Badanie w swoim założeniu miało na celu sprawdzenie zwyczajówPolaków w kontekście bezpieczeństwa ruchu drogowego ipodróżowania.

 

Nawigacja specjalnie dla aut elektrycznych

Nie tylko premierowe modele samochodów osobowych można było podziwiaćna dniach prasowych targów IAA we Frankfurcie. Swoje nowościprzedstawiali także producenci m.in. nawigacji, w tym firma TomTom z nawigacjąspecjalnie dedykowaną pojazdom elektrycznym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nawigacja TomTom".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019